Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha edzés közben remegek?

Baj ha edzés közben remegek?

Figyelt kérdés

Nem mindig, de egyre gyakrabban szoktam remegni ha éppen edzek, pedig szerintem egyáltalán nem terhelem magam túl a megszokottnál. Hagyjam abba, (amit nemigazán szeretnék) vagy hagyjam figyelmen kívül?


16/f


2013. szept. 5. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Még szép hogy baj! Egyáltalán nem természetes, hogy az ember bármilyen szituban (kivéve műtét után közvetlenül, mínusz negyven fokban, vagy bedrogozva) remegjen.

Azt nem mondom, hogy hagyd abba teljesen, de kísérletezni kell; az edzés elejétől kezdve remegsz? Minden egyes izomcsoportnál és minden gyakorlatnál? Hogy mész le edzeni; nem iszol túl sok kávét? eszel előtte normálisan? Elég kipihent vagy?

Szóval fogalmam sincs ez mitől lehet, de nem normális!

2013. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reggelire 2-3 dl tejeskávét iszok, sok cukorral, és lehet hogy néha túlzásba viszem a kajálást, de az ritka! Itthon szoktam edzeni, kézi súlyzókkal, expanderrel, és a saját súlyommal, már 3 hónapja. Szedtem tömeg növelőt is, de már nem szedek.
2013. szept. 5. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
A túlterheléstől felléphet kézremegés pl, egy kemény karedzés után nekem is előfordul!
2013. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok cukrot ne igyál, mert cseszegeted vele az inzulinszintedet, bár ettől azért nem valószínű, hogy remegnél.

Ha csak a "megszokottnál" jobban nem terheled túl magad, akkor lehet, hogy ez egy hosszan fennálló túledzés. Nem pillanatnyilag egy egy edzés alkalmával terheled túl magad, hanem állandó túledzésben vagy. Az edzés az idegrendszert is megterheli, nem csak az izmokat.

Szerintem tarts vagy két hét pihenőt, hogy biztosan kipihend magad, aztán szépen óvatosan kezdj el újra edzeni, heti háromszor maximum egy órát!

2013. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat!:)
2013. szept. 5. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány?
2013. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van!
2013. szept. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!