Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó ötlet, hogy...

Szerintetek jó ötlet, hogy futva megyek (2,2km) a kondiba, ott edzek 2 órát és hazafele ismét futva jövők? Vagy inkább csak előtte, vagy csak utána fussak ne oda-vissza?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzés előtt nem kéne, mivel így üríted a glikogénraktárakat, ami pont kellene az edzéshez.
2013. szept. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Mit edzel 2 órán keresztül?
2013. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja, azt meg tényleg nem is néztem, hogy két órás edzést ír.:)

Na az pont nem jó úgy. Egy kemény edzésnek bele kell férni 60-80 percbe.

2013. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kardiózók egy órát edzés után, lépcsőzés, bicikli. Aztán hazafele futok. Viszont akkor odafele gyalog fogok menni, nem futással. Akkor az hazafele lesz a levezetés:)

Köszi szépen.

2013. szept. 6. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a francnak futkározva közlekedsz mint egy idióta?

Kondizás után gondolom, hogy megiszol egy shake-t, de ha azt nem is akkor egy csomó folyadékot, már csak emiatt sem érdemes futnod, hiszen tele van vele a gyomrod.

Gondolom, hogy zuhanyozni is szoktál és visszaöltözöl az utcai ruhádba, abban futsz hazáig?

Totális baromság amit csinálsz.

Azért van a konditerem, hogy ott sportoljunk. Ha futni akarsz, ott a futópad. Vagy pihenőnapokon külön kimész a természetbe futni.

De én ilyen idiótát még nem láttam, aki hazáig fut a konditeremből!

2013. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Poweradet iszok, hogy pótoljam az ásványokat azt meg kiizzadom. Itthon fürdök, mivel edzés után már kocogva jövők ki a konditeremből és nem viszek váltóruhát. Eddig azért nem vittem mert futva mentem oda is és vissza is, nem volt semmi szükség. Bocs haver, hogy annyira nem vagy kondiban tartva, hogy nem tudnál 2km-et haza futni és inkább bent a futópadon futkorászol ami rohadt unalmas.

(Viszont a válaszodból le jön, hogy ott sem nagyon szoktál jeleskedni. Gondolom tipikus olyan vagy aki nyomja a sok gyurmás port és arra megy minél nagyobb darab legyen.)

Én a kardió híve vagyok, legszívesebben csak azt csinálnám, de szeretnék egy kicsit nagyobb vállakat ez az egy indok amiért kondiba járok.

2013. szept. 6. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Hülye vagy!
2013. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te meg egy 15éves kis okostojás aki azt hiszi magáról mekkora kemény csávó lehet.
2013. szept. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!