Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 éve járok konditerembe,...

1 éve járok konditerembe, elég vékony test alkatú gyerek vagyok, vagyis voltam de most sem vagyok megelégedve magammal, a bicepszem 23 cm. Volt most 30 cm. Ez egy év alatt szerintem kevés teljesítmény, szerintetek folytassam az edzést? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van pár gyerek aki ezért ki is csúfol hogy ''ÉN'' testépítésbe fogtam és ezzel tényleg nagyon elveszik a kedvem a testépítéstől. Van értelme folytatni ezt. Vagy felejtsem el az egészet?

2013. szept. 11. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Folytasd természetesen, sokan kezdték nagyon vékonyan.
2013. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Prto3inVitez ***** válasza:
Persze folytasdd, hol tartana a világ ha mindenki másra hallgatna? Ami jó neked csináldd azt, amikor kezdtem 29es karom volt, most 16%testzsírral egy szuperszett után 43cm ;)
2013. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, folytasd! Ha folytatod lesz az 40 is, csak idő kérdése! Egyébként mennyi idős vagy?
2013. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2013. szept. 11. 16:53
 5/5 anonim válasza:
véleményem szerint az ember azért jár kondiba hogy izmosodjon,tehát ne hallgass a "pár gyerekre",azért csúfolnak mert nincs jobb dolguk,csináld csak tovább :)
2013. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!