Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech kreatin monohidrát...

Biotech kreatin monohidrát miértnem oldódik? Próbáltam langyos vizbe, rázva, áztatni de nem oldódik rendesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem oldódik tökéletesen, ráadásul csak pár kreatingyártó van a világon és a tápkieg cégek csak tőlük veszik a kreatint. Nem állít elő a biotech és a scitec sem kreatint, hanem ugyanazt veszi a több száz tápkieg cég és csak dobozolják a saját kiszerelési egységeikbe. Szóval ez nem a biotech márka sajátossága, hogy nem oldódik fel teljesen, hanem eleve ilyen egy monohidrát por.
2013. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor nem baj ha félig "homokot" iszom? nem árt?
2013. szept. 14. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem árt. A kapszulázott monohidrátok is úgy kerülnek be a gyomorba, hogy nem oldod fel előtte. Az más kérdés hogy így nem lesz tökéletes a felszívódás sem, de azért sok veszteség nem lesz.
2013. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
látod,igaz. köszi Montez. sokat segitesz, mint mindenkinek. :-) esetleg ugy is ér valamit ha a pl. az 500 grammot nem egy hét alatt eszem meg( felt. szakasz) ,hanem napi 5-10 grammot csak? de azt hosszabb távon. vagyis az 500 gramm nem 1 hét alatt fogy el hanem kb 3 hét
2013. szept. 14. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
500 gramm 1 hét alatt? Napi 20 grammnál több ne kell feltöltéshez, utána napi 10 gramm elég. Így összesen elég 42 napra! Egyébként a napi 5 gramm is jó, de én a feltöltés-szintentartás híve vagyok.
2013. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemtom honnan jött az 500 :-) de a kérdés lényegét értettétek. köszi
2013. szept. 14. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, úgy kell, ahogy előttem írták.:)
2013. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan csináljátok, de csak feloldott kreatint fogyasztok! Másként hashajtó.


3-4 dl 30-35 fokos folyadék (még nem bomlik le) és visszahűtés vagy jégkocka.

2013. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na énis ezzel küszködöm. ezért tettem fel a kérdést. hasmas
2013. szept. 14. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!