Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kissé meg vagyok fázva de a...

Kissé meg vagyok fázva de a héten még csak 1x edzettem, valószínű már többször nem is nagyon fogok, de mit tehetek, hogy minél előbb meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
Lázam még eddig hál'isten nem volt, de igazából tegnap estére-ma reggelre kapott el a dolog, egyelőre csak tüsszögök néha meg picit köhögök meg a hangom taknyos és elkap a fáradtság. 2-3 nap alatt ki szoktam ilyet pihenni általában, csak most a környezetemben mindenki ugyanilyen úgyhogy attól tartok, hogy tovább fog húzódni, pedig nem örülnék neki egyáltalán.

2013. okt. 2. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt meleg citromos te, aszpirin. Egyél sok-sok gyümölcsöt, vagy C-vitamint, igyál sok folyadékot, és aludj lehetőség szerint minél többet!
2013. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ennek mi a f. köze van a testépítéshez?
2013. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!