Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez normális, hogy 928 kalóriát...

Ez normális, hogy 928 kalóriát vinnék be? Body. Builder.hu/kaloria. Htm4? etekid=25&act=mutat&minta=1

Figyelt kérdés
Normálisan szeretnék kinézni, ennyi a célom. Álló munkát végzek, és nem végzek súlyzós edzést, atletika edzésre járok, heti 2-3x. Most szeretnék egy diétát követni, és úgy gondoltam, ez a jó hely eddig, de most elbizonytalanodtam. Ez nagyon kevés....nem?
2013. okt. 5. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
itt a link: [link]
2013. okt. 5. 21:58
 2/5 A kérdező kommentje:
természetesen ennek: "60-65 kg-os, súlyzós edzést NEM végző nők számára" megfelek. sejtem, hogy hülye kérdés, de ezt nem értem, hogy hogy lehet, hogy ettől egy normális ember , aki nem egy helyben üldögél, nem dől ki. nézegetem a többi étrendet, ami vonatkozhatna rám, és azért 300kcal- al többek. az fölösleges többlet akkor, vagy nem?
2013. okt. 5. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű, ha kb 60 kg vagy akkor kell 120g fehérje és kezdheted a szénhidrátot is innen. Ez így már kb 1000 kcal.

Zsír: 30g, az 270 kcal.

Ennyivel indíts és ha nincs heti 0,5 kg fogyás, akkor csökkented a ch-t.

Ha több, mint 1kg fogyás van hetente, akkor meg növeled a ch-t. Ennyire egyszerű.

2013. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még lenne egy szőke kérdésem: ha előre főzök pl . rizst 1 hétre, akkor lemérem nyersen, és ha megfőtt, szemmértékre osszam el az egyes adagokhoz?
2013. okt. 8. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, én is szemre elosztom a napi adagot, mert az a lényeg, hogy a napi meglegyen, az mindegy, hogy az egyik étkezéshez 10 grammal több ment vagy kevesebb.
2013. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!