Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítő férfiaknak tetszen...

A testépítő férfiaknak tetszenek a testépítő nok? Azokra gondolok akik mar tenyleg nagyon izmosak, kocka has, nincs mellük, nagy vall es kar.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, mert legtobb ismerősöm szerint semmi nőiesség nincs bennuk

2013. okt. 16. 08:47
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem még a figure (vagy más néven bodyfitness) kategória elmegy, de a testépítő kategória már sok. Értsd: a határ kb Toldi Zsuzsinál van.
2013. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2013. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.Ne boruljon már fel a természetes rend.Miért akar egy nő férfi lenni? szerintem valahol szánni való az a nő,aki nem képes normálisan megélni a saját nőiességét,és arra büszke,hogy milyen izmos,meg erős.Nekem sokkal jobban bejön az ilyesmi: [link]

[link]

Persze a sporttal semmi gond,nagyon jó,ha valaki formás,és még Toldi Zsuzsira is azt mondanám,hogy belefér,benne még megvan valamennyire a nőiesség,szép arca van,formás fenék,mondjuk már nálam is a legfelső határ,a felső teste lehetne egy fokkal szolidabb,úgy jobb lenne.

2013. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nincs olyan pasi, akinek tetszenének a kifejezetten testépítő nők, illetve nekem van egy csaj ismerősöm, aki full izom, ő kb. 40 éves, és valami huszonpár éves palija van, mer az felnéz rá, vagy ilyesmi.

Sőt, ezzel a csajjal hasonlított össze a góré a termünkbe, amiről én nem tudtam, csak később mondta, hogy megkérdezte az ott edző pasikat, és mindenki aszonta, hogy én jobban tetszem nekik, pedig most még egy lájtos fitness modell külsőt sem ütök meg. Nem nagyképűségből mondom, csak példaképpen.

2013. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Te a többi csajhoz képest is jól nézel ki, nem csak egy koxoshoz viszonyítva. :)
2013. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Köszi Monti, ez attól az egytől, aki 28 éve edz, megtisztelő! :-)
2013. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

volt ilyen partnerem, akkor még inkább küzdősporttal foglalkoztam, az egyik szórakozó helyen, vhogy elkezdtünk beszélgetni, azt mondja simán lenyomna, erre rákontráztam, h meglehet mutatni....nálad vagy nálam? ennyi volt a kezdeti ismerkedés, és este megkapta a magáét.

azóta rengeteg ilyen nőhöz volt szerencsém, bejönnek nagyon:)

2013. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
Jó, hát valakinek őket is meg kell d.u.g.n.i! :-)
2013. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
jaja, de ők is meg tudnak, mert ott már van azért túlfejlett csikló.:)
2013. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kiábrándító. De hát ahhoz azér elég keményen kell cuccolni, nem, pl a Zsuzsi szintnél még nincs ez, nem?
2013. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!