Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatásos comb erősítő...

Milyen hatásos comb erősítő gépre érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és 58 kg, nagyon vékonyak a lábaim - combjaim. Szeretném ha vastagabbak lennének, ezért gondoltam az erősítésre. Milyen eszközzel lehetne a leghatékonyabban, amivel főleg a belső combjaim erősödhetnének? Egyéb más módszer, javaslat? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 23. 12:31
 1/7 dirtboy ***** válasza:

házi készítésű guggoló állvány

hosszú egyenes rúd,súlytárcsák

ha még akarsz ezen kívül mást is akkor combfeszítőt ajánlanék,szintén elkészíthető házilag.

2013. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend mellett guggolás, kitörés (de persze mindenre edzünk, nem csak lábra) később pedig-szerintem-a legérdemesebb egy guggoló keretre beruházni, hogy nagyobb súllyal is tudj majd guggolni.
2013. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Azt elfelejtettem megírni, hogy lány vagyok!
2013. okt. 24. 09:49
 4/7 dirtboy ***** válasza:
az teljesen mindegy edzés szempontjából,étrendben van eltérés csak.
2013. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen étrendet javasoltok? nehezen hízom sajnos, ez a legfőbb problémám és amit már írtam is, hogy nagyon vékony a lábam - combom. Ha tudnátok segíteni ebben nagyon megköszönném, nem nagyon értek a dologhoz, de szeretnék változtatni ezen:(
2013. nov. 1. 15:27
 6/7 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelő étrend kell,minta étrendeket találsz a bodybuilder.hu oldalon.
2013. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már írtam, hogy tömegnövelő étrendet.

A nőkben az apró eltérés mindössze a tápanyagok testsúlyra számolt mennyiségében van, de ha elolvasod az alapismereteket a shopbuilderen vagy a Sárga Kapszula c. pdf-ben letölthető könyvet, mindent bővebben megtalálsz.

2013. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!