Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet szerint...

Mennyi idő alatt lehet szerintetek fogyni így kb 6-7 kilót?

Figyelt kérdés

naponta 20 perc hullahoppkarikázás (homokkal van megtöltve), ugrálókötelezés, súlyzózás a kar izmosítása miatt, és kb heti 2x futás :) Persze ezek mellett rendszerezetten eszek, és gyümölcsöket is fogyasztok

Szerintetek így kb mennyi idő kell hozzá?



2013. okt. 26. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Jo étrendel aerobic edzésel heti 1 kilo a jo ütem.
2013. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*Aerob


Egyébként leírnád, miből áll az étrended?

2013. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs telefonon vagyok és mást küldött el:)
2013. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
No problem.
2013. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Heti 0,5-1 kg a normális fogyási ütem. De kérdező minek a hulahopp? (egyébként így kell írni, mert nem a hullákról lett elnevezve, hanem az indonéz hula táncosokról). Nincs helyi zsírégetés, tehát hiába pörgeted a hasadon-derekadon a karikát lófütyit nem ér, hagyd a rákba. Az erősítő edzések (súlyzós vagy saját testsúlyos) mellett kell minimum heti 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj.

A gyümölcsevés megint egy téves baromság! Tele van cukorral, ami pont nem kell diétában.

2013. okt. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Persze ezek mellett rendszerezetten eszek, és gyümölcsöket is fogyasztok "


Ez nem arról árulkodik, hogy egy jól kiszámolt étrended lenne :D

2013. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-7 kg ot mondjuk 6-10 hét alatt

nem nagyon kéne gyümit enni inkább végy az árán húst.hány kg ról hányra?Mennyi kalória,ch,fehérje?

2013. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Egyébként mivel elég könnyen fogyok, hamar lement 5kg 1-1,5 hét alatt kicsit több mozgással, fogyókúra vagy diéta nélkül :) Igen, tudom, hogy a gyümölcsökben van cukor(de ez fruktóz[gyümölcscukor], és nem ugyanaz mint a szacharóz[étkezési cukor]!), de épp a vízhajtó hatása miatt javasolják azoknak, akik fogyni vágynak, valamint mert jót tesz rosttartalma miatt az emésztésnek... :) Na meg 1-2 alma nem is 1 csokoládé vagy sütemény:) Még egyszer köszi mindenki
2013. nov. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!