Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek fontos a jó zene...

Szerintetek fontos a jó zene egy konditeremben?

Figyelt kérdés

Ahová én járok,már kicsit kezd "idegesíteni" hogy rádió megy,és múltkor is szinte aludni lehetett volna..

ha szólnék hogy valami jobb zenéket tegyenek be,nagy gond lenne? :)



2013. nov. 6. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jófejek, akkor megváltoztatják.


Én is utáltam az egyik teremben az agyonismételt számaival az egyik mainstream zenecsatornát. Ezért mindig vittem magammal a mobilt, meg a fülest. Ha egyedül voltam, akkor kinyomtam a TV-t és betettem a dokkolóba.

2013. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak csendben szeretek edzeni, bár a saját termemben azt csinálok amit akarok!
2013. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én viszek mp4et :)
2013. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinalj magadnak edzesre egy mixet amivel a legkeményebben tudsz edzeni
2013. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezért edzek otthon nagy részben és igen számít valamennyit! :) Pl. guggolásnál egy jó kis ütős Rock n Roll-nál nincs is jobb, de ez ízlés kérdése. Ha nem csinálnak más zenét akkor vigyél magaddal te, előttem szólók mondták már mixelj egy ütős kombót és kész! :)
2013. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!