Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem alapozni,3 hét...

Elkezdtem alapozni,3 hét alatt 10 kiló jött fel, nálatok is így van, mikor a szálkásítás után tömegelésre váltotok?

Figyelt kérdés

Nyáron kicsit visszább vettem az edzést, lábazás helyett is futottam.most rengeteg időm van és normális edzéseket csinálok, lábra is edzek, edzés előtt 10 gramm kreatint fogyasztok ennyi.

Sokkal erősebb , izmosabb lettem, szinte minden ismerősöm azt kérdezi, hogy mit csinálok, mert már durva ahogy kinézek...

Veletek is így van ha elkezdtek alapozni ?



2013. nov. 9. 13:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem jó ilyen sokat hízni ilyen rövid idő alatt. Abból a 10 kilóból legalább 8 zsír.
2013. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Kreatinon kívül, legalább fehérjét és vitaminokat is eszel ugye?
2013. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, meg nem, az nagyon sok.Annak a 10 kilónak túlnyomó része zsír.
2013. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

semmi táplálék kiegészítőt nem szedek, csak edzés előtt a 10 g kreatin...

mellette napi 4 étkezés...

nagyon megnőtt az étvágyam, mióta normálisan edzek, test zsírszázalék mérő szerint a zsír százalékom nem sokat nőtt.

és igen, lehet írni mennyit lehet izomban hízni, mert biztos ez jönne most, én is olvastam.

de arról is sokat olvastam h mikor a diéta után a testépítők is elkezdenek visszatölteni napok alatt híznak néha ennyit verseny szezon után.

2013. nov. 9. 17:21
 5/40 anonim ***** válasza:
diéta után simán belefér, én verseny után egy hét alatt tíz kilót szedtem fel, pici zsír jött vissza csak, telítödnek az izmok ch-al elõször, a zsírt csak késõbb kezdi raktározni a szervezet!
2013. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
kösz szabi a választ, én is erre gondoltam...nem arra amit feljebb írtak!
2013. nov. 11. 12:32
 7/40 anonim ***** válasza:
mutas már egy képet arol a durva formarol
2013. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Biztos nem egy anonym oldalra fogok kitenni képet, ahol bárki látja az országban, és a kérdést sem lehet már törölni.

én ennek nem vagyok híve...

maradjunk annyiban h montezzel cseréltem innen képet egyszer, amire ő is azt mondta huha...

de a kérdésre a válasz érdekelt, vagy inkább saját tapasztalat, már akinek van...és nem képmutogatás:)

2013. nov. 11. 15:54
 9/40 anonim ***** válasza:
Johet privatba ha nagyob vagy mint en minden tiszteletem!
2013. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

lökjél egy képet privátba:)

oszt nyomok én is egyet:)

2013. nov. 11. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!