Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz az osztály társam mondása...

Igaz az osztály társam mondása, miszerint aki nincs kigyúrva az semmire se fogja vinni az életbe?

Figyelt kérdés

Nem lesz soha barátnője(családja), munkája annak, akinek kicsi a karja. Állítja az osztálytársam, aki még egyetlen egy lánnyal se beszélt. De 17 éves korára csak rá fog bukni az összes csaj mert ő ki van gyúrva.

Ez komolyan igaz?(költői kérdés) :D

9.-edikesek vagyunk, 15 évesek.


2013. nov. 24. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Így van.
2013. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

196 cm/60-62 kg adatokkal is 'szedtem össze' csajt, nem is akármilyet.


duppi duppi duppi dú

2013. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy marhaság...

Attól, hogy valaki kigyúrja magát még ugyan olyan jellemtelen és unalmas lesz. "Csajt" összeszedni meg aztán nem nehéz, mert egyszerűen nem mernek odamenni hozzájuk, tehát aki oda mer állni és lazán beszélgetést kezdeményezni annak nyert ügye van. Ha valaki kigyúrt attól még nem lesz okos, nem lesz végzettsége, se munkája. A család az szintén más tészta. Ha valaki kigyúrt és nagyjából ez az egyetlen erénye az a buliban jó lesz 1éjszakásokban, de többre nem megy vele, mert egy komoly kapcsolatban nem elég a kinézet.

2013. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Millió izomtalan emebernek van jó nője. A legtöbb csajnak nem is tetszik az izmos test. A melóhely pedig főleg nem ettől függ.
2013. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ja,akkor azér izmos minden férj és családapa! Ez azér jó, mer így meg lehet egyből látni, ki a nős, és ki a nőtlen. :-)
2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

valami igazság lehet benne, bár nem feltétlen kell így lennie.

nekem az izmos test sokat segített akár a munkában és a magánéletben is...

2013. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát, én meglepődnék, ha egy ilyen buta embernek akkora sikere lenne a lányoknál, meg a munkában:))


vajon kövér embereknek hogy lett feleségük? meg munkájuk?


és mi a helyzet egyéb sportot űzőkkel, akik nem kigyúrva vannak, hanem mit tudom én, profi biciklisek? azok mind nőtlenek? szerintem nem nagy a karjuk. és miért csak a kar?

2013. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, ha nincs 50-60-as karod, nem lesz barátnőd

Ha nincs 150-160-as melled és kockahasad nem mehetsz strandra... látszik hogy 15 éves gyerekek vagytok, mert ilyen idősen semmi fogalmatok sincs az életről... nekem van egy kigyúrt osztálytársam aki évek óta gyúr, full izom, hatalmas a karja a válla mindene kétszer akkora mint én, és még sincs barátnője.A test nem minden, én nem vagyok se vékony se kigyúrt se kövér, olyan átlagos, és még is van barátnőm akivel szeressük egymást, és nem a testem miatt szeret, hanem azért mert kedves vagyok vele udvarias, megértő... stb És ne általánosítsatok mert nem minden nőnek jön be a kigyúrt test, erre élő példa az osztálytársam, mert olyan osztályban vagyok ahol csak 3-man vagyunk fiúk a többiek mind lányok, és egyáltalán nem buknak az osztálytársamra, pedig állandóan feszes ruhákba jár és olykor feszíteni is szokott. én pedig tetszettem jó pár lánynak, pedig nem vagyok kigyúrva

2014. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!