Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítök keruljék a...

A testépítök keruljék a zsíros cukros dolgokat, de miért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy ezt a tanácsot inkább azoknak szánják akik hajlamosabbak a hízásra? Ugyértem én nem vagyok az a hízékony típus,a napi szénhidrát/fehérje adagom minden nap megeszem,de e mellett ha van sutemény,édesség vagy ha éppen sertéshus van arra a napra akkor azt eszek.Tehát aki nem hizekony az csinálhat ilyeneket,ha nem miként befolyásolja a fejlödést?

2013. nov. 27. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Részben azért mert nem akarnak elhízni. Másrészt pedig nem valami egészséges. A zsírréteg mindenkinél más. Valaki nagyon nehezen fogy, valaki pedig akarata ellenére is rengeteg felesleget szed fel magára.
2013. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se egészséges, ha nem vagy hízékony. Cukros, zsíros kajákban nincs semmi minőségi tápanyag. A feldolgozatlan élelmiszerekben több a vitamin, ásványi anyag, rost. Ezeket pedig mind elroncsolják a kész kajákban. A cukor hintáztaja a vércukrod ami később vezethet problémákhoz. A sok rossz minőségű telített zsír csökkenti a szénhidrát felvevő képességet a sejtekben. Érelmeszesedést okozhat évtizedek alatt, stb stb
2013. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem túl egészségesek, plusz nem ér semmit a szervezet számára, úgymond szemét kaja. Persze nem azt mondom soha ne egyél cukros, fehér lisztes süteményt pl tömegelésnél én is eszem néha, (cukrost nem, mert nem a kedvencem), de a sós péksütikből néha lemegy 1-2.
2013. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tömegeléskor mindent eszek, persze ott is alap a hús, tojás, de akkor nem számolgatom a ch meg zsír bevitelt, ha diéta van, azt meg szigorúan betartom, hogy olyan száraz legyek mint a sivatag ;)
2013. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!