Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Holnap először megyek konditer...

Holnap először megyek konditerembe, először mondjuk fogyni szeretnék egy kicsit. A lényeg, hogy nem tudom hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek, először félóra kardió, de mi van, ha nem tudom mit hogyan kell használni? Meg nem tudom miket csináljak kezdőként a kardió után..Néztem edzésterveket, de kb semmit nem értek belőle. 17/L

2013. dec. 15. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát, utána majd ami a kezdéshez kell, érteni fogod.
2013. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először kell a súlyzós edzést végezni, és csak utána a kardiót. Ez aranyszabály. Nem kardio után megyünk a gépekre, súlyokra.

A teremben bárki segít, nyugodtan kérdezz másoktól.

2013. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tényleg?:) mert rengeteg mindenki azt mondta, hogy először kardió.
2013. dec. 15. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudják. Ha kardióval először elhasználod a ch-t, akkor mivel súlyzózol utána? Tehát először a súlyzós edzés kell, mert ott a szénhidrátot szépen felhasználod, utána a kardio vagy aerob edzéssel már könnyebben égetsz zsírt mivel nem lesz már ch.
2013. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Max 5-10 perces bemelegítésnek.
2013. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van.
2013. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és a súlyzós edzések hány percesek legyenek?
2013. dec. 15. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdőknek két hónapig heti 3 napos teljes testes edzés kell. Minden izomcsoportra 1-1 gyakorlat, gyakorlatonként 3-4 sorozattal. Ez kb 60-70 perc alatt megvan, ennyibe bele kell hogy férjen.

Olvasnivaló: google-ba: alapismeretek.

2013. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!