Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hány órát tanuljak...

Szerintetek hány órát tanuljak naponta Európai alkotmány- és parlamentarizmus vizsgára, ha csütörtökön lesz, és hétfőn meg szerdán akarok egy-egy órát edzeni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább egész nap azzal foglalkozzak, és hagyjam ki ezt a két edzést?

Az nem probléma, hogy pénteken edzettem utoljára és akkor így megint csak pénteken fogok?

És akkor pénteken a péntekit csináljam vagy a hétfőit?


2014. jan. 11. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy milyen vizsga? Ezt nagyon ki kellett emelni :) Mintha itt más nem tanul/tanult volna felsőoktatásban :) Szerintem ne hagyd ki, egész napos tanulás után kifejezetten jó tud lenni egy edzés, kicsit kizökkent és másnap jobban mehet a tanulás is.
2014. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt mikor vizsga előtt 24 órát úgy tanultam, hogy csak evés, ivás szünet volt, de több napon keresztül egyfolytában úgyse tanulsz, lesz egy kis internet, tv, stb. Azt a pihenőidőt, akkor töltsd hasznosabban és eddz!
2014. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!