Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasoltok az étrendben...

Mit javasoltok az étrendben és az edzéstervben?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésem az, hogy milyen lassú felszívódású szénhidrátot tudtok ajánlani a husi mellé ?

Szóval van a baszmati ami ha jól tudom gyors felszívódású. Baromira megtudok éhezni 2-3 óránként és ez zavar mert szálkásítani szeretnék.


A másik kérdésem az, hogy jó így az edzésterv a szálkásító időszakra ?

Sokat tesztelgettem az izomrendszerem és úgy érzem rájöttem hogy mitől durranok be a legjobban.


Hétfő

Mell-Bicepsz


Fekvenyomás 12,10,8,6,6

Tárogatás kézisúlyzóval/gépen 4*12

Nyomás Chest-Press gépen vetköző sorozatban


Bicepsz Francia rúddal 4*10

Kalapács Bicepsz 4*10

Koncentrált bicepsz 4*10


Kedd láb-has

Lábtolás 4*10+8,6

Lábhajlítás 4*8

vádli állva 3*20


Hasprés 4*30

Lábemelés 4*15

Felülés oldalra fordulással 4*20

Törzs hajlítás kézi sulyzóval 4*20


Szerda

Váll-tricepsz


Mellről nyomás 4*10

Oldalraemelés 4*15-20

Oldalra emelés döntött törzsel 4*15-20


Homlokra engedés 4*10-12

Lórugás 4*10

Letolás csigán 7*12


Péntek

Hát


Hiperhajlítás 4*20

Mellhez húzás csigán 4*15-20

Nyak mögé húzás csigán 4*15-20

Evezés csigán 4*15-20


A következő héten kisebb ismétlésszámú "erőnövelő" gyakorlatok. Legalább 2 de inkább 3 bemelegítő sorozattal.


Hétfő

Fekvenyomás 5*5

Lábtolás 5*5

Guggolás 5*5

Húzódzkodás mellhez széles fogással 5*?


Szerda

Bicepsz-tricepsz


Bicepsz Francia rúddal 4*10

Kalapács Bicepsz 4*10

Koncentrált bicepsz 4*10


Homlokra engedés 4*10-12

Lórugás 4*10

Letolás csigán 7*12


Péntek

Fekvenyomás 5*5

Lábtolás 5*5

Guggolás 5*5

Húzódzkodás mellhez széles fogással 5*?


Külön van egy bedurrantó "A" hét magasabb ismétlésszámmal és külön a "B" hét amivel az erőszintemet növelhetem.

A lábra nem mondjátok, hogy többet csináljak meg egyrészt nem tudok (gerincferdülésem van a guggolás kizárva valamint egyáltalán nem érdekel: tudom ez rossz felfogás de nem érdekel)



2014. jan. 29. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

7 sorozat csigás letolás tricepszre? Mi a szarnak? És ezt hányszor látni... Hogy lórúgás mellett letolás, mikor ugyan az a szög, ahelyett hogy odavágnál egy fej fölötti tricepsz nyújtás ülve.

Nyak mögé ne húzz, inkább húz szűken vagy evezz szélesen, egykézzel, csak nyak mögé ne.

A láb ugye akkor jó úgy, bár a lábnyújtás elbírja szerintem a gerincferdülés, de igazából nem tudom. :D

De ha nem terhelheted a gerincedet akkor ne guggolj nagy súllyal, 5-ös ismtélésszámmal, inkább hagyd a pélóba és csinálj több lábtolást.

Szerintem sok hétfőn és pénteken is ugyan az az erőedzés, de ha téged nem edz túl akkor oks az is.

A zabpehely lassan szívódik fel.

2014. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A 7 sorozat a jobb bedurranás miatt kell.

Köszi akkor nyak mögé fogok húzni de szerintem kézi súlyzóval fogom csinálni.


Oké nyak mögé nem húzok. Akkor szűken húzok.

Ja tényleg a zabpehely :XD

2014. jan. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!