Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szénhidrát megvonás 3 napig,...

Szénhidrát megvonás 3 napig, feltöltés 4 napig?

Figyelt kérdés

Mi történne, ha három napig csak zöldséget és fehérjét vinnék be, aztán négy napig a tömegnövelő étrendet követném... és így tovább. Persze ez lehet akármennyi nap is, a 3-4 csak egy példa. Van erre valami teszt, vagy van ennek működő mgoldása? Milyenek az eredmények?

Egyébként a mutant bodybuilding videóban mondja a youtubon a fazon, aki vszínű koxol, de azért érdekelne hogy mennyire igaz ez a dolog, és ha igaz, akkor mennyire lehet működőképes tiszta edzéssel.



2014. febr. 12. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi a célod vele? Amúgy müködhet a dolog. Csak az edzést is hozzá kell igazítani. Heti 3 teljes test edzéssel menjen vagy 2 felsotest 2 alsotesttel( össz 4)

Ha igy viszed véghez hogy: az alacsony ch az hetfo kedd szerda. Es a magas az csutortok pentek szombat vasarnap akkor teljes test edzesek eseteben. Legyen egy glikogén üritő edzésed szerdán. Majd egy Icf 5x5( keress rá) A nap penteken és egy B nap vasarnap. Ha a felsotest alsotestet valasztod akkor os legyen egy glikogen urites kedden es szerdan majd 2 nehez sulyos penteken es szombaton.

De amugy én a helyedbe inkabb a leangains-be vagy az ultimate diet-be néznék bele.

2014. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
dehogy mûködhet... egyszerûen a szervezeted ilyen rövid idõ alatt nem képes alkalmazkodni, a sûrû váltogatást nem tolerálja jól a szervezet.
2014. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miert is nem?
2014. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem tud ilyen gyorsan alkalmazkodni a szervezet az étrendekhez, megvonás alatt beáll a szervezet raktározásra, majd mikor hirtelen kapja a ch-t nem fog egyből váltani, szépen raktároz tovább, és jön a zsír... én is próbáltam sok ilyen baromságot, de nincs értelme hülyeségekkel kísérletezni nem véletlenül hangsúlyozza minden testépítő és amatőr testépítő a pontosan kiszámolt étrendet.
2014. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 TOMAtm ***** válasza:
ha ketózisba tudsz esni akkor lehet úgy h 5-6 nap 0 szénhidrát,1 nap degeszre zabálás ch-val.
2014. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az a kérdés, hogy a ketózis egy átlagembernél


1.kb mennyi idő alatt indul be és erre következik a következő kérdés, hogy

2.mennyi időre rá lehetne ch-t enni,

3.mennyi ideig lehetne és

4.mennyit,

ami még nem állítja le a ketózis folyamatát.

2014. febr. 12. 20:19
 7/16 A kérdező kommentje:
Mr vagy Mrs nyilvánvaló ne válaszoljon ha lehet ezzel az örökigazsággal, hogy "mindenkinél más"
2014. febr. 12. 20:22
 8/16 TOMAtm ***** válasza:

ezt olvasd el,aztán tervezz...én sem tudom h neked mi az ami jó,mert nem tudok rólad semmit.

[link]

2014. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ebben az albumban a csavo 2012 juliusatol novemberig ugy kajalt hogy heti 3 edzesnel edzesnapokon tobbet pihenonapokon pont annyival kevesebbet es mellette figyelt ra hogy sulyt adjon a rudra/magara az alapgyakorlatokban

[link]

2014. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Átnézem őket, addig is bármi érdemleges gondolatot szívesen várok a témához! Egyébként utoljára "0" ch-val lenyomtam 12kg-ot, most ismét elkezdtem ezt és a negyedik napon indult be a katabolizmus.
2014. febr. 13. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!