Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyéni edzéstervem. Jó ez így...

Egyéni edzéstervem. Jó ez így szerintetek? Vagy min változtatnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném kikérni a véleményeteket az edzéstervemmel kapcsolatban. Röviden arról lenne szó,hogy a munkám miatt csak úgy tudok edzeni,hogy 1 nap edzés és 2 nap pihenő 1 edzés 2 pihenő így forgóban.


Mivel nem csak a testépítésre koncentrálok hanem mindenre (Erőszint főképpen) így teljes testedzést szoktam csinálni. Mindig ugyanazokat a gyakorlatokat csinálom.


Így néz ki az edzésem:


1/ Fekvenyomás: 1x12,1x10,1x8,1x6,1x4 (végíg emelve a súlyokat)

2/ Lehúzás nyak mögé: ( Ugyanazokkal az ismétlésekkel mint ahogy fent írtam)

3/ Vállról nyomás. (szintén ugyanolyan széria)

4/ Állva francia rúd bicepsz ( ugyanolyan széria)

5/ csigás letolás tricepszre ( -"- széria)

6/ 3x40 hasprés

7/ 25 perc elliptikus tréner (zsírégető programmal)


Lábra nem edzem,mert aránytalanúl erősebb mint a többi testrészem.


Táplálék kiegészítők: Napi 3 adag kevert fehérje ( Marha izolátum, szoja izolátum, Tejsavó, Tej fehérje, tojásfehérje )napi 1 csomag Multi pro vitamin, Ízületvédők, Napi 3 szem HMB.

Edzés előtt: 3 szem L-karnitin + 1 szem CLA. 1 adag San Launch 4350 pörgető a jobb edzés miatt.


Étkezésem is rendben van.


Köszönöm a véleményeket!



2014. febr. 19. 15:28
 1/1 Valter6672 ***** válasza:
Nem rossz, bár ha 1 héten többször is így megnyúzod ugyan azokat az izmokat, akkor annak élőbb vagy utóbb túledzettség lesz a vége. Ha erőre (is) mész, akkor nem rossz az elgondolás. Milyen alapon nem akarsz lábra edzeni? Miből adódik, hogy "erős" a lábad? Vannak esetek, amikor el lehet hagyni a lábazást...nemtudom, én nem hagynám ki, bár nem ismerem a hátteret. Sose részesítettem előnybe a teljest test edzéses programot, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor még annyit változtatnék, hogy akkor minden edzésen változtass a gyakorlatokon. tricepsz pl: lórúgás, tolódzkodás, homlokra engedés, csigás letolás ruddal-kötéllel. és ezeket variálnám az edzések között legalább.
2014. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!