Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni és heti 1 konditermi...

Otthoni és heti 1 konditermi edzéssel szeretnék suliidőben egy közepes izomzatot építeni. Nyári szünetben pedig egész nyári kondizással. Tudnátok ehhez egy edzéstervet ajánlani/készíteni nekem?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Otthoni súlyzókat is szeretnék beszerezni, ajánlanátok valami jót de olcsót?(étrendet készítek magamnak valahogyan)

2014. febr. 25. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nyárra nem sok minden lesz így hogy "étrendet készítek magamnak valahogyan".

Kezdd el most a konditermes edzést és ne otthon szarakodj, főleg hogy még súlyzód sincs.

Nekem annyi a szerencsém hogy étrend nélkül is rendesen fejlődök a genetika miatt, neked is lehet van olyan jó.

2014. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi 1000 fekvő 1 hónap múlva látod majd a különbséget nem leszel kigyurva de hidd el hogy jobban fogsz kinezni nyárra
2014. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Járnék én kondizni minden nap. Csak az a baj hogy nincs időm mert azért egy elég erős suliba járok és sokat kell tanulni. Otthon viszont van este elég időm edzeni. Erre az időpontra keresek valami edzéstervet.
2014. febr. 25. 21:48
 4/4 Papamalac válasza:
Kerüld meg Budát
2020. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!