Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol és Diclac tabletta...

Stanazolol és Diclac tabletta együttes alkalmazása jár valamilyen nagyobb veszélyjel mintha külön külön szednénk őket?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb helyzet, de a sport sérülés is közbe avatkozott...

2014. febr. 28. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A vesédnek annyi...
2014. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel két gyógyszerről van szó így egyik sem használ, a kettő meg főleg nem egészséges, viszont értem a kérdésed szóval nem oktatni akartalak. Tehát ha jól sejtem te most egy stana kúrában vagy, közbe jött valami amire szedsz ilyen gyulladáscsökkentőt. Először is az edzés az ne menjen, ha már a kúrában bennevagy akkor ne borítsd fel azzal hogy a gyulladáscsökkentő szedésének idejéig befejezed, tehát mehet minden ugyan így, mellette meg szedheted a Diclac-ot.Nálam van hogy egyszerre 4-6 féle cuccot alkalmazom és élek. Ezzel nem arra utalok hogy egyforma a szervezetünk és nem is arra hogy tolj te is ennyi félét, csak arra hogy a szervezet ezt is kibírja, és még többet is, szóval ne számíts semmi nagy bajra, de azért óvatosan.
2014. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon jól értelmezted a kérdésemet köszönöm a válaszodat...

Akkor remélhetőleg nagyobb baj nem lesz, legalábbis az együttes alkalmazásból eredő. Mert elvileg ez egy nem szteroid gyulladás csökkentő, ha szteroidoslenne lehet, hogy kölcsönhatásba lépnének egymással...

De nem tudom úgyhogy pont ezért kérdeztem, mert reméltem, hogy talán már valaki járt hasonló cipőben.

2014. febr. 28. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


csak szólok, a diclac az diclofenac, ami pont ugyanolyan nem szteroid gyulladáscsökkentő, mint az ibuprofen.

2014. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!