Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kreatint tudnátok...

Milyen kreatint tudnátok ajánlani mindennapos fizikai munka mellé? Lent folytatás.

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy építkezésen dolgozom reggeltől estig így nincs időm edzeni. A meló jól megmozgat és igénybe veszi mindenemet fizikailag. Szeretném kihasználni ezt. Kreatinra gondoltam, kapszulára. Melyik lenne a legjobb e célból?

2014. márc. 1. 22:23
 1/6 anonim válasza:
0%

Minek ?


Egyáltalán tudod milyen hatása van a kreatinnak ? Tudod, hogy vizet köt meg, attól tűnik majd nagyobbnak a karod, és amint abbahagyod a kúrát, eltűnik a vízkar ?


Mi a szarrnak, inkább add nekem az árát, én értelmesebb dologra is eltudnám költeni azt a pénzt.

2014. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csökkenti az izom kimerülési idejét, ily módon némi teljesítményfokozó hatása is van. Gondolom ezért szedné.
2014. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, az utóbbi.
2014. márc. 1. 23:31
 4/6 dirtboy ***** válasza:
100%

hosszú távon nem ajánlatos,rövid távra meg ne kapszulás szar legyen.

monohidrát porból kúrát csinálhatsz de én szerintem pénz kidobás lesz az egész.

reggeltől estig építkezésen aligha tudnál étrendet tartani,már itt meg halt a dolog.

2014. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
naja. de akkor mit lenne erdemes kiprobalnom? amitol novekedes es erosodes erheto el ilyen melo mellett?
2014. márc. 2. 09:49
 6/6 szopcsecs válasza:
fehérje az alapja mindennek. vegyél lassan felszívódó fehérjét,ha egész nap dolgozol. plussz próbálj odafigyelni a kajára. több hús a fehérje és rizs a szénhidrát miatt. de ez csak egy példa. tészta,túró ilyeneket lehet tömni magadba 3 óránként.
2014. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!