Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb/hatásosabb...

Melyik a jobb/hatásosabb edzésterv?

Figyelt kérdés

"A" nap: mell-kar-has, "B" nap: váll-hát-láb.

Vagy a fentiek napokra külön bontva, tehát pl. hétfő: (csak) mell, kedd (csak) kar, stb.



2014. márc. 4. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy váll hát láb napon annyira kifáradnál, hogy nem tudnád kellőképpen megedzeni az izmaidat. Inkább boncsd szét!
2014. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valter6672 ***** válasza:

Az a legjobb edzésterv, amit te állítasz összes saját magadnak, saját tapasztalatok alapján :) Nekem eltelt majdnem 1 év, mire rájöttem, mit hogy kell rendesen edzeni(már előtte is edzettem, sőt kis pulya korom óta, cska mindig abbahagytam, de mindig is vonzott ez a sport) és azóta már "edzéstervem sincs", mert amikor megyek a terembe, tudom mire fogok edzeni és minden a fejembe van már és úgy válogatom össze akkor, hogy mit fogok csinálni.


1 edzés alkalmával 2 izomcsoportot kéne megmozgatni legalább másfél órán belül, de csak akkor, ha már megvolt az átmozgató edzésterv. mell-váll, láb-bicepsz, hát-tricepsz. álltalába így van nekem, de van hogy variálom.

2014. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!