Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sajnos a súlyomat nem tudom...

Sajnos a súlyomat nem tudom megnővelni mivel nem tudok enni bárhogy is akarok. Elsőnek is milyen edzéstervet ajánlotok egy 16 éves 57kg 178cm fiú számára? étrendkiegészítőt, tömegnövelőt. Nem szedek. Milyen kaját ajánlanátok hogy növeljem a súlyom?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni erősödni és izmosodni

#Elszeretnék kezdeni erősödni #izmosodni.
2014. márc. 22. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz eleget enni akkor miért vagy az étrend kiegészítők ellen?
2014. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én úgyhallotam az étrendkiegészítő káros. Tudnál linkelni egy fajtát amit szedhetnék?
2014. márc. 22. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is olvasd el ezt: "Sárga kapszula"

Itt le tudod tölteni: [link]

Ezután összedobsz egy tömegnövelő étrendet és mellé vehet fehérjét (pl.: Myprotein Impact Whey) és gyorsan felszívódó szénhidrátot (pl.: CarboX) edzés utánra.

2014. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyorsan felszívódó szénhidrát... nincs is jobb. ez is ilyen drugs bunny szintű hülyeség, hogy a tinikből is agyatlan scitec biotech vásárlókat csináljanak.


először is jó lenne tudni miért nem tudsz enni, meg miért akarsz tömegnövelni. van-e valami betegséged...

bár szeritnem itt már a motiváció is el van rontva.

étrendkiegészítésre meg szükséged lesz, mert a mai ételek nem tartalmaznak elegednő tápanyagot a sportos élethez.

2014. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A vitamint kell szedned attol fogsz sokat enni
2014. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A vitamint szedjél, amit az előttem lévők irkálnak az mind baromság
2014. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!