Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb fehérjepor...

Melyik a jobb fehérjepor (nőknek) ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Az első kettőről jókat hallottam, de érdekelne a ti véleményetek is, hogy melyik szerintetek a jobb, illetve erről az utolsóról, csak most hallottam és nem igazán láttam még róla részletes leírást, hogy mi milyen mennyiségben szerepel benne. Ha valaki le tudná írni vagy tudna linkelni egy oldalt megköszönném, illetve, hogy ezen 3 közül melyiket választanátok, mint fehérje.


2014. ápr. 1. 17:39
 1/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

A Scitec

Mivel az csak tejsavófehérje. A Biotech/ben van kazein ;s szójaf. is. Több benne a CH és kevesebb a fehérje.

De ezt az árkülönbség is tükrözi.

A harmadikat nem ismerem és nem találtam leírást sem.


Edzés utánra scitec, reggelre jó a Biotech is.

2014. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az első kettőből van itthon, szóval akkor a biotech nem jó? Hízni nem akarok, inkább izmosodni, formálódni. Ez lenne a fontos! A boltba ahová mentem ott sajnos Biotechet forgalmaznak csak, mivel itthon csak erdei gyümölcsös van a scitec-ből ezért venni akartam egy csokisat, de csak ilyen volt és úgy voltam vele, hogy 3 grammal több a ch-ja és 3 grammal a fehérje tartalma is úgyhogy jó lesz ez most.
2014. ápr. 1. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:

A Bioteches kevert fehérje abszolút jó reggelre, nap közben. Edzés után a wpp mehet.


" Hízni nem akarok, inkább izmosodni, formálódni. "


Szerinted ha izmosodsz, akkor nem változik a tömeged?

2014. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgyértem a hízást, hogy zsírban nem akarok hízni.


Értem, köszönöm!

2014. ápr. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!