Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akarok kezdeni konditerem...

Most akarok kezdeni konditerembe járni, tanács?

Figyelt kérdés

Van a közelben 1 GYM, és váltottam is havi bérletet.


Alapadatok: -még sosem voltam konditeremben

- 10 éve focizok

- saját testsúlyos edzést szoktam csinálni

- nem vagyok túl izmos, túlsúlyos és vékony végképp nem, olyan átlagos focista

- kb. 175 cm körül lehetek 68-70 kilóval

Kérdéseim: milyen időközönként és hogy edzek?

Heti hány edzés? Milyen napokon, a napokat lehet variálni? (Pl most hétfőn is megyek de jövőhéten nem, utána igen stb.)

Az utolsót azért kérdezem, mert én sosem voltam a rendszeresség híve, én úgy vagyok vele, hogy valszeg a börtönben lévő emberek, sőt szerintem régen a testépítés előtt senki nem figyelt erre, mégis sikerült sokaknak kiépíteni szép izomzatot.

Nem akarok lufi lenni, szálkás és izmos testalkatot akarom elérni, mindenféle plusz protein nélkül. (Értek ez alatt ilyen "vödrökben" kapható fehérjékre, stb.)



2014. ápr. 2. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem leszel "lufi", a táplálékkiegészítőktől sem, mert azok is csak koncentrált kaják. A fehérje is olyan fehérje, mint ami a tejben van, csak el van választva a zsírtól, cukortól, víztől, hasztalan fehérjétől.


Van egy könyv, a Sárga Kapszula. Azt olvasd el.

2014. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

okés, köszi!


Szívesen fogadok több választ is, a válogatás érdekében.


A könyvet letöltöm e-bookban.

2014. ápr. 2. 17:08
 3/4 Frontosa ***** válasza:

Olvasgass egy kicsit az alapismeretekről, mert nagy akáosz.

Ne várd hogy itt majd esszét fogunk írni, ezt nem lehet pár mondatban leírni.

Olvasd el a Sárga kapszulát és sokkal tisztábban fogsz látni, lásd ddrake már leírta.

Régen is odafigyeltek a kajára és ment a kox is bőven a testépítésben, úgyhogy amiatt ne aggódj hogy túl izmos leszel. Évek kitartó munkájával és számolt étrenddel sem leszel naturálban olyan mint amit most gondolsz (lufi).

A protein csak kaja, nem csodaszer vagy varázsbigyó, alapvető élelmiszer.

De ha elolvasod az e-bookot meg fogod érteni.

Üdv,

2014. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már kb 1 éve járok konditerembe de nem lettem lufi bár az is igaz hogy előtte enyhén túlsúlyos voltam. Vállasabb lettem vastagabb a karom a hasam laposabb a mellizmom jobban domborodik. Ha tényleg akarod hogy fejlődj akkor legalább heti 3-szor menj de minél többet mész annál jobb. Persze csakis úgy hogy nem edzed ugyanazt egymás után. Én pl hétfő kedd csütörtök péntek szombat napokon járok. Minden napra legyen meg hogy melyik izmokat dolgozatatod.( Pl sokaknak hétfő a mell-bicepsz)...Attól meg nem kell félni hogy felfújódsz. Az edzés nem olyan hogy egy hét alatt Arnold Schwarzenegger leszel hanem hogy "lufi"legyél sok-sok év kell vagy synthol amit csak elmebeteg gyökerek használnak
2014. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!