Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás? Szeptemberben...

Szálkásítás? Szeptemberben elkezdtem tömegelni, és minden hónapban jött rám 3-4 kg, amiből tudom hogy legfeljebb csak 1 kg lehet izom.

Figyelt kérdés

Osztott edzéstervem van, heti 5-ször edzek. (Illetve volt hogy néha hétvégén is letoltam egy bicepszet mert az le volt maradva de miután jobban feljött már csak 1-szer csinálom azt is)

Most áprilisban már nem tömegelek csak normálisan eszek minőségi kajákat és próbálom a legjobb fehérjéket venni. Letoltam 2 kreatin kúrát október-november, illetve február-márciusban.

Eddig összesen 20 kg-t híztam, és májustól el szeretnék kezdeni szálkásítani, csak úgy jött ki ha a 7-8 %-os testzsír%-ot szeretném megoldani akkor többet kellene fogynom mint amennyit a tömegelés alatt felszedtem.

(meg aztán a kockahas sem utolsó szempont)

Szerintetek hogy csináljam? Mi lenne most a legjobb a szálkásításhoz?


Előre is köszönöm!


Most áprilisban már nem tömegelek csak normálisan eszek minőségi kajákat és próbálom a legjobb fehérjéket venni. Letoltam 2 kreatin kúrát október-november, illetve február-márciusban.

Eddig összesen 20 kg-t híztam, és májustól el szeretnék kezdeni szálkásítani, csak úgy jött ki ha a 7-8 %-os testzsír%-ot szeretném megoldani akkor többet kellene fogynom mint amennyit a tömegelés alatt felszedtem.

(meg aztán a kockahas sem utolsó szempont)

Szerintetek hogy csináljam? Mi lenne most a legjobb a szálkásításhoz?


Előre is köszönöm!


2014. ápr. 5. 22:08
 1/3 tkodit ***** válasza:

De mi a kérdés?


"Mi lenne a legjobb a szálkásításhoz?"


Mármint milyen étrend? Vagy milyen kiegészítő? Vagy milyen kardióedzés? Mert ugyan írtál egy litániát, de nem lettem okosabb, hogy mit akarsz tőlünk.

2014. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy egy zsírosbödönné váltál. 6hónap az kb 6kg izom 14kg zsír. Ha az első hónap után feljön 3-4kg akkor mi a halálért nem változtatsz a kaján?
2014. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, arra hogy akkor szerintetek a szálkásító edzés mellett mit szedjek ami ilyen zsírégető lenne meg hogy mi lenne ilyenkor a legjobb!


Annyira nem váltam zsírosbödönné mert elég soványka voltam. Direkt nem változtattam a kaján és tömegeltem végig azt a fél évet mert úgy voltam vele hogy felhízok amennyire felhízok, utána meg elégetem azt ami nem kell.


De mondjuk elég sok látszata is van mert a rendőrségnél is 2 inggel nagyobb kellett :)

2014. ápr. 6. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!