Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme vagy időpocsékolás...

Van értelme vagy időpocsékolás lenne? További lent.

Figyelt kérdés

sziasztok.. kb. 2 hónapja elkezdtem hasazni (szálkásító étrend mellett) és szépen van is eredménye nem erről van szó de rájöttem amire sokan fel is hívták a figyelmem (csak nem igazán hallgattam rájuk) hogy nem elég hasra gyúrni.. Igen mert a karjaim eléggé vékonyak :/ Na és gondolkodtam hogy vennék egykezes súlyzókat és azzal pedig karra gyúrnék, szerintetek kezdésnek hány kg-s kell? 5-15? Megérné egyáltalán? vagy ennyi erővel konditerem?


Igazából konditerembe azért nem megyek mert egyedül nincs semmi értelme sajnos ismerősöket/barátokat ilyenre rá nem tudnám szedni és ugye nem tudnám megfelelően "szabály szerint" használni a gépeket:/


2014. ápr. 11. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"egyedül nincs semmi értelme"


Már miért ne lenne?


"nem tudnám megfelelően "szabály szerint" használni a gépeket"


Megkéred az ott lévőket, hogy mutassák meg.

2014. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy nincs értelme mert már voltam egyedül és olyan gáznak éreztem hogy senkit sem ismertem és tök egyedül éreztem magam.. Egyébként nem tudja valaki megmondani hogy a személyi edzők átlagban mennyiért dolgoznak? Mert úgy mondjuk jobb lenne ha ott lenne velem egy edző és mondaná hogy mit hogyan.. Elég az is ha írtok egy maximum és egy minimum árat:) köszönöm
2014. ápr. 11. 19:13
 3/5 tkodit ***** válasza:

A "nincs értelme", és a 'valamilyen hülye frusztrációm miatt nem merem' közt ég és föld a különbség.


Rég voltam edzőnél, de szerintem 1500-2500 között találsz igen sok edzőt.

2014. ápr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint 1500-2000ft/óra vagy /edzés?
2014. ápr. 12. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyi, de van olyan aki 5-10e-et is legombol rólad ugyanannyiért.


Te edzeni akarsz vagy csacsogni? Edzés egyedül a legjobb, mivel senki sem tart fel illetve tereli el a figyelmedet. Teremben is vannak egyedül edzők, lehet hozzájuk csatlakozni. Ha meg netán nem-et mond, akkor van más.

2014. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!