Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a kreatin? Mit csinál...

Ibanez18 kérdése:

Mi a kreatin? Mit csinál velem azon kívül hogy teljesítménynövelő? Kicsit részletesebben érdekelne ez a dolog. Mik a mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el 2 hónapja a testépítést, és többen ajánlották már nekem a kreatint mert hogy földob. A szerekkel viszont igyekszek vigyázni és nem akarom ész nélkül csinálni a dolgot, ezért érdekelne hogy milyen hatása van, mert 1X próbáltam és olyan volt mint az energiaital, de azt mondták hogy nem úgy hat mint a koffein. Ugye nem okoz impotenciát hosszútávon?

2014. ápr. 16. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
De, sajnos a kuki lekonyul a kreatintól, ne használd többet. Egyelőre még a tankönyveket forgasd.
2014. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2hónap után felesleges még , majd több, mint 1 év kemény edzés után próbáld ki! Az első évben fejlődik mindenki a legtöbbet, megfelelő edzésterv és kaja mellett, sztem addig felesleges is. Majd egy év után, ha megrekedt a fejlődésed próbáld ki. De nem csodaszer, van akinél szinte semmit nem hoz, van aki csak vizesedik tőle, van akinek nagyon beválik....

2hónap után ne várj áttörő nagy változást még kreatinnal sem!

2014. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2014. ápr. 17. 20:59
 4/4 anonim válasza:
Hasznos, de nem kell túlmisztifikálni [link]
2014. okt. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!