Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 100on felüli guggolásnak...

Napi 100on felüli guggolásnak súly nélkül van értelme?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 22:10
 1/8 Galaxis. ***** válasza:
100%
Mi a célod?
2014. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Formásodás. Enyhe, szóval nem akarok hatalmas combok, mert alapvetően izmos típusú vagyok. De a fenekem elég lapos. Az étkezésen már változtattam.
2014. ápr. 17. 22:19
 3/8 Galaxis. ***** válasza:
100%
Én nem látom sok értelmét akkor...
2014. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bírom ezt hogy hatalmas combokat.

kérdező, azt még gyógyszerekkel is nehéz elérni, nem hogy súlyzós edzéssel magában.

a súlyzós edzés a feszes, tónusos testhez járul hozzá, az általa kiváltott stimuláció révén.

de mellé diéta is kell.

ezt hogy te ennyit guggolsz, sok értelmét nem látom, max a térded fog egy idő után szétmenni.

mert gondolom sportként csinálsz ennyit, és minden nap, holott a combizmokat heti egyszer bőven elég megedzeni, 72-96 óra a regenerációs ideje, ezért nem is értem, hogy miért kell ennyi guggolás.

többet érnél el a futással, vagy szobabiciklizéssel.

és diétával.

2014. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok. Le is írtam. A futástól szép kerek popsi?! Ez hülyeség. Nekem izmos combom van sport és bármilyen táplálkozásváltoztatás nélkül. Én popsira szeretnék szedni.
2014. ápr. 17. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a jelenlegi erőnlétedtől függ. Ha ehhez energiabefektetés kell, és alaposan kifáraszt, akkor edzeni is fog. Ha viszont röhögve megcsinálod, akkor változtatni nem fog az alakodon.
2014. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdező te mégis mitől gondolod hogy hatalmas combjaid nőnének egy kis edzéstől még hs izmos típus is vagy? Te évente hány nőt látsz az utcán akinek hatalmas conbjai vanbak az izmoktól? Kb. egyet sem..


Másrészt ha megnő akkor meg enyhíted a terhelést és kész.

1 edz3stől nem nő 10 centit...

2014. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izmosodáshoz nagyobb terhelés kell, pl súlyzós guggolás, kitörés . Annak lenne értelme.
2014. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!