Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezen a héten többször elkezdet...

Ezen a héten többször elkezdett fájni a szívem beszéltem róla haverokkal azt tanácsolták hogy fussak egy héten párszor mert valószínüleg azért van mert az edzés nem mozgatja meg az egész vérkeringést. Ti szerintetek is ez lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Lassan 2. éve kondizom. Sok keresés után 1 kisebb említést találtam hasonló témában. A fájás olyan mint amikor a levegő beszorul csak ez órákig tartott.

2014. ápr. 18. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés nem mozgatja meg az egész vérkeringést? Ez mit jelent? Milyen haverok? Ők is "kondiznak" és volt már hasonló problémájuk? Én előbb javasolnék egy orvosi kivizsgálást, mint rámozgást... Óvatosan!
2014. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Ha a szíveddel valami gond van, az nem játék!
2014. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Házi orvos >> beutaló! No problem


Haverok meg netes okoskodás! Problem!

2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltál azóta orvosnál? Hogy vagy?
2014. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mult héten melledzés után fájt még de inkább a mellkas üregem fájt a szivem egyáltalán nem szerintem multkor is ezt éreztem máskor nincs bajom szóval tartok egy kis pihenőt melledzésel
2014. ápr. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!