Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Ezen a héten többször elkezdett fájni a szívem beszéltem róla haverokkal azt tanácsolták hogy fussak egy héten párszor mert valószínüleg azért van mert az edzés nem mozgatja meg az egész vérkeringést. Ti szerintetek is ez lehet a probléma?

Lassan 2. éve kondizom. Sok keresés után 1 kisebb említést találtam hasonló témában. A fájás olyan mint amikor a levegő beszorul csak ez órákig tartott.

Keress kérdéseket hasonló témában: szív

2014. ápr. 18. 21:58  Privát üzenet  

A válaszok
Az edzés nem mozgatja meg az egész vérkeringést? Ez mit jelent? Milyen haverok? Ők is "kondiznak" és volt már hasonló problémájuk? Én előbb javasolnék egy orvosi kivizsgálást, mint rámozgást... Óvatosan!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. ápr. 18. 22:08 Privát üzenet
Menj el orvoshoz. Ha a szíveddel valami gond van, az nem játék!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. ápr. 18. 22:16 Privát üzenet

Házi orvos >> beutaló! No problem

Haverok meg netes okoskodás! Problem!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. ápr. 28. 18:34 Privát üzenet
Voltál azóta orvosnál? Hogy vagy?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2014. ápr. 28. 18:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mult héten melledzés után fájt még de inkább a mellkas üregem fájt a szivem egyáltalán nem szerintem multkor is ezt éreztem máskor nincs bajom szóval tartok egy kis pihenőt melledzésel

# 5/5Időpont 2014. ápr. 28. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A "keretprogramot" többször megpróbáltam letölteni a NAV honlapjáról, de leáll a letöltés (hol az elején, hol a végén. Stb)! Találkozott valaki ezzel a hibával? Mi lehet a probléma?
Egy hónapban többször is menstruálok. Nagyon ritka, ha nincs meg. Járt már valaki így? Mi lehet a probléma?
Már többször volt visszatérő hüvelygombám. Elmentem több nőgyógyászhoz is fel írtak különböző kúpokat, gyógyszereket, kenőcsöket. Párom is kapott gyógyszert és kenőcsöt is de...
Laptopomat bekapcsolom, de a képernyő teljesen fekete, már többször újraindítottam, de semmi nem történik, mi lehet a probléma?
Folyamatosan dugul az orrom, fáradékony vagyok, dekoncentrált és már egy ideje orrcsepre szorulok napi többször! Mi lehet a probléma?
Vércukorszint mérés után már többször elfelejtettük a családban fertőtleníteni a tűt! Származhat belőle probléma?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!