Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt szereretnem tudni, hogy...

Relax... kérdése:

Azt szereretnem tudni, hogy van -e ertelme ugy edzeni a bicepszet hogy felvalltva tricepsz gyakorlatokkal? Szinte egyszerre a ket izmot. Pl:10 gyak bicre utanna 10 gyak tric. Re es ezt mondjuk 4 szer ismetelve. Koszi a valaszt

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kicsit kevered a dolgokat. Gyakorlatból elég 3 is izomcsoportonként. Amire te gondolsz az sorozat (más néven széria.) Egy gyakorlat áll pl 3-4 sorozatból.

És igen lehet úgy hogy egy gyakorlat (ami ugye 3-4 sorozat)bicepsz és utána egy gyakorlat tricepsz. Én szoktam így edzeni.

2014. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sowilo ***** válasza:
Összesen 20 gyakorlat? Nem lesz ez egy picit sok?
2014. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mondom, hogy keveri a sorozattal.:)
2014. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jo oke valoban rosszul fogalmaztam de a lenyeg meg vaN. Szerintem. De akkor monjuk te is ugy csinalod h. Pl minden becipsz sorozatot egy tricepdz kovet?!! 10 karhajlitas utanna 10 tolozkodas. Utanna megint 10 bic es igy tovabb?!?
2014. ápr. 20. 20:39
 5/11 dirtboy ***** válasza:

szerintem te a szuperszettre gondolsz ahol 1 bicepsz gyakorlat után 1 tricepsz gyakorlat következik.

persze szuperszett nem csak bic-tric váltott edzésénél van.


ha nem erre gondolsz akkor inkább előbb edzd az egyiket és ha azzal kész vagy a másikat mert ha sokat szünetelsz akkor nem fog normálisan bedurrani.

2014. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgyis szoktam. Ha 10 karhajlítás után megy 10 ismétlés tolódzkodás az szuperszett. Ez is jó. De ez más mint amit írtam. Én azt írtam, hogy egy gyakorlat (ami áll 3 sorozatból, sorozatonként 10 ismétlésből) bicepsz után egy másik tric. Érted? Tehát odamegyek a rúdhoz, bicepszepre húzok 10-et, pihi, majd megint 10-etm pihi, majd még egyszer 10-et. Ez volt egy gyakorlat 3 sorozattal, sorozatonként 10 ismétléssel. És ez után megy egy tricepsz gyakorlat 3 sorozattal. Így okés? Muszáj megtanulnod a fogalmakat

De lehet úgy is hogy felváltva megy 1 sorozat bic és utána egy sorozat tric. Ez a szuperszett.

2014. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam h szuperszettnek hivjak, de valoban igy edzettem a bicepszem es a tricepszem. Mast nem igy... de akkor megprobalom kulon mert a durranas tenyleg nem mindig a "legjobb" igy. Es egy utolso kerdes, egy napon a ketto nem gaz??? jo eddig is ugye egy napon csinaltam, de lehet h ez is baj????
2014. ápr. 20. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Mehet egy nap a bicepsz és tricepsz természetesen.
2014. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi, mindentB-)
2014. ápr. 20. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:

szuper szettre gondoltál :) Én olyan durranások érek el, hogy a karom alig bírom hajlítani, olyan kemény :


Piramisba edzek.

1 Bicepsz Sorozat utánna egyből 1 tricepsz sorozat.

Addig míg mind 2-ből nem lesz 3-3 Széria (1 gyakorlat).


Kezdésnek : Francia rúd kötéllel és Letolás kötéllel


Már itt durván be tud durranni ha keményen csinálod.


És Folytathatod a szuper szettet :


Koncentrált Bicepsz és Koncentrált Tricepsz.


A végén mehet tolódzkodás és Scott padon Bicepszezés.



Ettől durván durranok, de kell váltogatni a gyakorlatokat minden 2-3 hétben, meg sorrendet is jó.

2014. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!