Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál szénhidrát...

Szálkásításnál szénhidrát mikor menjen?

Figyelt kérdés
Kora délelőtt tudok edzeni, 8-9 között, mert délután szoktam dolgozni estig. Az étrendem be van lőve (3*tskg fehérje, 2*tskg szénhidrát), viszont az utóbbi időben ráálltam arra, hogy reggel csak egy protein turmixot húzok le, edzés után meg megy zabpehely+protein (kb. 10 körül), ebédre 12-14 között meg a maradék szénhidrátot a csirkemell mellé rizs+zöldség formájában szoktam bevinni. Innentől hús mellé már csak zöldséget eszem, + egyéb fehérjét, telítetlen zsírokat, stb. Ez így jó, vagy szerintetek osszam szét inkább egyenlően (ez kicsit nehezebben kivitelezhető a munkám miatt)? Várom azok véleményét is, akik már próbáltak így diétázni! Egyelőre jól viseli a szervezetem, a kezdeti délutánonként jelentkező szénhidrát okozta elvonás nem olyan erős, mint amikor egész napra szétosztottam, viszont akkoriban este tudtam edzeni! Kössz a hasznos válaszokat!

2014. ápr. 29. 14:25
 1/3 anonim válasza:
szerintem hagy valamennyi szénhidrátott a meloba is föleg ha vvalami fizikai munkátt végzel
2014. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valamennyi van, de nem végzek nehéz fizikai munkát :)
2014. ápr. 29. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább az edzés köré teszem a több ch-t, előtte és utána, de kinek mi válik be.
2014. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!