Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sulyokat aggatok magamra...

Ha sulyokat aggatok magamra es egesz nap rajtamvan pl:egy táskában 10 kg az rosszat tesz az egeszsegnek vagy hozzaszokok es megerosit? Mint pl: a dragon ball ban?

Figyelt kérdés
Tudom csak egy mese de akkoris eleg jo otletnek tunik:)

2014. máj. 2. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Márpedig elég szar ötlet és semmi értelme.
2014. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A gerinc a tested tartóoszlopa, ha tartósan, a fejlettségéhez képest, nagyobb súllyal terheled, abból elég nagy károk származhatnak.

Nem hiába a dragon ball egy kitaláció, és valós személyek nem kísérleteznek ilyennel, vagy ha igen akkor az tréning szerű és nem egész napos.

2014. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel sem erős, sem izmos, de a gerincedet szépen hazavágod vele.
2014. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én 16 kg-ot adtam le, de jobban örülök, hogy nincs :) Önmagában attól, hogy rajtam volt ez a plusz súly, nem lett erősebb a vádlim, combom
2014. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgysem mozogsz egésznap, TV-zéhez pedig mindegy, hogy hány kg van rajtad. Edzésen meg már régóta csinálják ezt, van, aki 40 kg plusszal húzódzkodik. Attól függetlenül nem lesz tőle bajod, katonáknak sem 2 kg a menetfelszerelés és mégis sokat menetelnek benne.
2014. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a hülyeség most miért divat, hogy a dragon ball-t hozzuk fel példának, h abban mi működött?


Tudjátok az esetet a kissrácról is az ablakon keresztül, igaz, nah, neki pl. nem jött varázsfelhő :P Ezt miért nem kérdezik meg már manapság az emberek?

2014. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a varázsfelhő működik, csak hinni kell benne...
2014. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!