Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legjobb tömegnövelő turmix...

Legjobb tömegnövelő turmix recept?

Figyelt kérdés
Hello, hízókúrához lenne szükségem egy jó turmix receptre. Nem hozzáadott tömegnövelőre van szüségem, hanem itthon, minden háztartásba elérhető alapvető élelmiszerekből összeállítható kalóriabomba turmixra. Keresgéltem neten, de magyar oldalakon nem sok említésre méltót találtam, eddig talán a banánturmix volt amit sokan mondtak. Ha valakinek van vmi tuti receptje , nem túl különleges hozzávalókból az lécci ossza meg, előny ha nem csak cukorból tevődik össze az az 500-1000kcal

2014. máj. 21. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

Na akkor figyelj picit:

Szerintem meg ne barkácsolj otthoni turmixot, mert attól nem lesz valami jobb, izomnövelésre alkalmas, ha leturmixolod. Attól még ugyanaz a kaja marad, nem alakulnak át az élelmiszerek csodaszerré. Sok ember a turmix szóra, mint valami varázsigére úgy gondolnak rá.

És mit tennél bele? Legtöbben írják ilyenkor, hogy tojás, tej, banán. Na az aztán katasztrófa. Pont a nyers tojásból a fele sem szívódik fel, szalmonellás is lehetsz és vitaminhiányt is okoz. A tej meg eleve kuka a tejcukor miatt. Akkor mit turmixolnál mégis? Hagyd a picsbe, ha nincs tápkieged. Azt is csak azért turmixoljuk, mert por formájában van, valahogy ihatóvá, ehetővé kell tenni. És ne félj tőlük, ezek természetes fehérjéből készülnek.


Tehát ha nincs tápkieged, akkor egyél csak sült vagy főtt tojást és hozzá rizst.

2014. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

500-1000kcal egy turmixból??? jézusom...

amúgy a szőlőcukor vagy a zabliszt olyan rohadt különlegesek, a mi háztartásunkban mindig megvoltak...

2014. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Alapvető élelmiszereket nem turmixolgatunk, mert nem arra valók. Meg kell enni, oszt csá.

Ha meg olyan kell, amit folyékony formában tudsz ledönteni, mert már nem bírsz többet enni, ha erre (is) találták ki a tápkiegeket, nem kell tőlük félni.

2014. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*na erre
2014. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

100g rizs (mondjuk őrölve)

+

100g kókuszzír

+

100g hús


Ez meglesz 1000 kcal, sőt még több is. Fura íze lesz, szerintem sót és oregánót tegyél hozzá.

2014. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Annyiból azért előnyös lehet egy turmixolt kaja,hogy jobb a felszívódása.
2014. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igaza van utolsónak!


Nekem meg fogsorom.

2014. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én is meg szoktam rágni mindent, így amit lenyelek igencsak össze van turmixolva... arról nem is beszélve, hogy az emésztés a szájban kezdõdik.
2014. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nos, nem éppen ilyen válaszokat vártam, kajám rendbe van, mellesleg van tömegnövelőm, de azt csak edzés napokon szedem, és amugy sem akarok hetente újat venni hogy minden nap aut tömjem magamba... A turmixnál nem ledarált kész ételekre gondoltam, húsra... Hanem normális finoman elkészíthető italokra amibe max egy nyers tojas ami nem megszokott benne... A tömegnovelo porok és turmixok azért jók és léteznek ebben a formában, mert az ember így kényelmesen és gyorsabban el tudja fogyasztani a kívánt kaloriamennyiséget mint szilárd étel formájába, ahol ez nem mi dig kivitelezhető
2014. máj. 22. 18:04
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A tömegnövelő porok sem azért lettek kitalálva, hogy te napközben azt iszogasd kisgyerek, ne legyél debil. Nem cukros szarokat kell napközben inni. Nyers tojás pedig nem jó, mert szalmonellás leszel és fel sem szívódik a fele sem. Ezen gondolkozz! Letojomm ha nem ezt vártad, de ez az igazság!
2014. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!