Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek edzeni akkor...

Ha elkezdek edzeni akkor direkt erre való vitaminokat egyek vagy jó a sima multi és ha veszek valami szert akkor aminosav vagy fehérjepor?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban kapható multivitaminok elég gyengék egy sportoló számára. Minimum egy mega daily one vagy Vitabolic ajánlott és ezekhez még 1g C-vitamin.

Legyen étrended ez a lényeg. Hogy a tápanyag-bevitelegy részét te tápkiegből oldod meg vagy mindet beviszed szilárd kajából az mindegy. Remélem érthető. A fehérjepor is csak kaja. Nem leszel azzal izmosabb ha egy részét abból viszed be, annál, mint aki pl beviszi a napi fehérjemennyiséget húsból. De mégis azért iszunk proteinport (és + ch mellé ha tömegelsz), mert könnyebb edzés után legurítani egy shaket, mint elrágni 200g csirkét 100g rizzsel. Tehát fehérjét vegyél, ha valamire költeni akarsz. Aminosav nem kell egyelőre, majd szálkásításnál az sem árt pluszban.

2014. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért mindig a Mega Daily One-t ajánljátok, amikor szintén a Scitec-től a Daily Vita-Min jobb és olcsóbb (darabra)?


Kicsit kevesebb benne néhány B-vitamin, de az elnyújtott felszívódás miatt a kevesebb is jobban hasznosul, viszont pl. D-vitaminból 8-szor(!) több van benne, néhány nyomelemről nem is beszélve...

2014. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem mehet az is, nekem mindegy, csak egy példa volt.
2014. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mi ez hogy ajánljátok? Én ezt írtam. Te pedig ajánlottál mást. Nincs kőbe vésett dolog, hogy mit lehet ajánlani! Vagy törvénybe van foglalva, hogy azt írhatom, amit te gondolsz?
2014. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen néktek.
2014. máj. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!