Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat csináljak ha azt akarom elérni hogy vastagabb legyen a combom? és össze is érjen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban guggolást

Másodsorban kitörést, merev lábas felhúzást, lábtológépezést

Harmadsorban combfeszítőgépezéts, combhajlítógépezést

2014. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy egyenlőre csak itthon van lehetőségem edzeni..szóval olyan gyakorlatok kellenének
2014. jún. 5. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Guggolni és kitörni otthon is tudsz, de jó lenne terheléssel.
2014. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a kettőt már csinálom egy ideje

Súlyokkal meg nem rég óta kezdtem el

Szerintem velem az a baj hogy nagyon vékony vagyok, nemhiszem hogy így lesz miből izmot csinálnom, hízni nehezen tudok..Erre van valami tanácsotok?

2014. jún. 5. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Kalóriapluszba kell étkezned. Azaz a napi kalóriamennyiségednél egy icipicivel többet kell elfogyasztanod, és természetesen közben mozognod. Tömegelő étrendre keress rá.


Amúgy guggolást meg kitörést jól lehet csavarni ha pl. megpakolt hátizsákkal csinálod, vagy szerzel valahonnan egy súlymellényt.

2014. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

van.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Nőknek általában elég 3-4g x ttkg ch is.

Zsíból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"protein tápkieg." ilyeneket nem szeretnék szedni, de a többit kipróbálom majd

# 5 ezek jó ötletek

köszönöm mindenkinek! :)

2014. jún. 5. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz a proteinnel. Protein = fehérje. Az is csak kaja, attól még nem más, mert por formában van. Nagyon nem vagy képben kérdező.


de szívesen, még ha nem is nekem köszönted meg.:)

2014. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képben, hogy lennék ha nem szoktam proteint venni? különben majd utánanézek, lehet arra kell szorulnom, mivel tényleg nehezen tudok hízni..és neked is megköszöntem, mert segítettél.
2014. jún. 5. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is olvass utána. Kezdheted pl a sárga kapszula című könyvvel. Töltsd le netről. googleba: sárga kapszula pdf.
2014. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!