Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Mindig kapom az oltásokat,ha éppen fehérjét,vitamint,kreatint,vagy gyors ch-t veszek,hogy ne "egyem" ezeket a porokat,és szokjak le róla.

Meg hogy ne sírjak nekik,amikor fáj valamim ezektől a sz***októl.


2014. jún. 9. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Oké, kapod az oltásokat, de nem tiltják meg semmi, akkor meg miről akarod meggyőzni őket?
2014. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Arról,hogy egyáltalán nem káros.

Hiába mondom a fehérjére,hogy ugyanaz mint a csirkét enném.

De mivel porformában van,így ez már káros.

2014. jún. 9. 12:47
 3/21 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha hiába mondod el nekik értelmesen, akkor szerintem reménytelen esetek. Nem érdemes győzködni őket.

De különben sem értem, ha ennyire oltogatnak érte, akkor miért kell előttük annyira feltűnősködni. A fehérje+gyors ch-t megiszod az öltözőben. A kreatint a szobádba. Nem kell mutogatni nekik!

2014. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
én anyám is parázott mindig a nagy színes bödönök láttán, de mióta nesqick kakaós dobozban tárolom a proteint, azóta, nyugodt, hogy csak kakaót iszom... sőt néha ha itt van nálam, ő is iszik "kakaót"...
2014. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez jó :DD
2014. jún. 9. 13:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én anutám is ilyen.


Ő megeszik egy előrecsomagolt pizzát,ehhez desszertnek egy tiramisut,ledönti kávéval,aztán meg drámai hangon szónokol hogy ne egyek ilyen poros mérgeket.

2014. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

LekvárosPadlásajtó: 1)Lehet, hogy Te nem így vagy ezzel, de nekem mindig komoly lelki törést okoz, ha az emberek, akiket szeretek, nem értik meg az engem érdeklő dolgokat. Nagyon nehezen feldolgozható, ha az ember barátnője/bátyja/anyja/apja is hajlik azokra a sztereotíp, alaptalan vádaskodásokra, amelynek hangoztatóit csak hülyéknek, vagy szellemi fogyatékosoknak szoktunk elkönyvelni. Nekem pl nem menne, hogy a szeretteimet csak úgy lazán "reménytelen esetnek könyveljem el, mert rohadt nagy ellentmondásra jutnék az életfilozófiámmal kapcsolatban.

2)Mindig röhögök, ha ránézek a nevedre.

2014. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát,engem is mindig piszkálnak "Helyedben én nem is szedném azokat" stb.. Bár enyém megértőbbe,hisz vitaminokat ők is szednek,csak nem Mega Dailyt,hanem a "boiboltból hozottakat"így vitaminért,már fehérjéért se szólnak,bár nagyot néztek ma is,amikor reggel megy izületvédő,vitamin ,C vitamin,Omega3 + fehérje :)

Ezt el kell fogadni,hisz,ha körülnézel enm csak a te szüleid ilyenek,hanem szinte minden hozzá nem értő ember. Engem iskolában is piszkálnak azért,mert "gyúrmázok" és egyáltalán nem feszengek sehol. Ez ilyen,persze a focistákat,akik éjjel-nappal posztolják a szarjukat face-ra azokat nem kell oltogatni -.-

2014. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Oriza! 1) Nem, én tényleg nem így vagyok ezzel. Egyszerűen ennek nem tulajdonítok ekkora jelentőséget.

Én könnyen feldolgozom, hogyha valakit reménytelen dolog meggyőzni a táplálékkiegészítők hasznosságáról (vagy egyáltalán csak arról, hogy nem károsak) legyen szó bármilyen szerettemről. Egyszer megszoktam próbálni, de ha látom hogy semmiféle nyitottság nincs az illető részéről, akkor nem erőltettem, hadd pampogjon csak!

2) A MagányosVajaskenyér jobb lett volna?

2014. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!