Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha átmozgató edzéstervet...

Ha átmozgató edzéstervet csinálok és izomlázam van tőle akkor szabad folytatnom vagy pihenjek? Kedd-csütörtök-szombat

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szabad mert attól te regenerálodtál hogy izomlazad van. Majd megszokják az izmaid és nem lesz.
2014. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha durva izomláz van, akkor nem regenerálódott az izomcsoport, arra azért kihagynám az edzést.
2014. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem durva,kinyújtani kitudom a karom meg mindent megtudok csinálni vele,de azért érzem.
2014. jún. 26. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
1 gyakorlat után mekkora izomláz lehet? :)
2014. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez most nekem szólt marcii? Mert ha igen, akkor hidd el láttam én olyat, hogy több gyakorlatot nyomnak teljes testnél is a kezdők, mert fogalmuk nincs a dolgokról. Ezt nem a kérdezőre értem, de sokan tudatlanul kezdik.
2014. jún. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja akkor jo en normalis keretek kozott gondolkodtam.
2014. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normálisan nem kellene nagy izomláznak lenni, de sokan túlbuzgóak kezdőként és lehet hogy egy gyakorlat megy, de akkor is sok sorozatot végeznek. Így már lehet azért izomláz bőven.
2014. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!