Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemtudom hogy kezdjem el.20...

Gergely991 kérdése:

Nemtudom hogy kezdjem el.20 éves fiu vagyok korábban már csináltam súlyzós edzést de abbahagytam! Most megint elkezdem pár tanácsra lenne szügségem! Milyen port szedjek hogy nőjön az izom rajtam?

Figyelt kérdés
Protein?Creatin? vagy esetleg van olyan ami magába az izmot növeli és nemkárositja a egézségem? KRITIZÁLÓ VÁLASZOKAT NEMKÉREK
2014. júl. 9. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet összefoglalni pár mondatban. Töltsd le és olvasd el 'A sárga kapszula'-t.
2014. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem a poroktól leszel nagy
2014. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem a poroktól leszek nagy de az a érdés hogy miet szedjek vagy miet érdemes megrendelnem?? Creatin vagy Protein?
2014. júl. 9. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
először a kajádat rakd rendbe. van már étrended? az étrend után jön a Vitamin és ásványi anyag. és csak utánna a protein por
2014. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább hallgass az első válaszolóra és olvasd el azt a könyvet.
2014. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kajának kell rendben lennie, a fehérje, tömegnövelő(stb) csak kiegészíti ha nem tudod szilárd kajából bevinni a kellő fehérje és ch mennyiséget. Kreatint nem kell szedned, kezdő vagy még (gondolom nem tudod miért szedik a kreatint..). Olvasd el a már előttem is említett Sárga kapszulát, ingyen le lehet tölteni. E nélkül nem lesz kellő tudásod!
2014. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!