Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb fehérje ezek...

Melyik a legjobb fehérje ezek közül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Biotech Nitro Pure Whey Gold

Hi Tec whey C6

Stillmass 6:3:1

Scitec 100% milk complex

Scitec 100% whey protein

Body Attack extreme whey deluxe

Gaspari myofusion probiotic


Aki jobban benne van a témában annak megköszönném ha sorrendet állítana.


2014. júl. 20. 18:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Még a Myprotein impact whey deluxe kimaradt
2014. júl. 20. 18:46
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet minden esetben sorrendet írni, hiszen nem mindegy mikorra kell a fehérje. Pl egy kazein az kiváló esti bevitelre, de edzés után jobb a gyors tejsavó.

Az adatok alapján a body attack, whey C6 és a 6:3:1 is kiváló, mert ezekben van a tejsavó koncemtrátum mellett izolátum, sőt hidrolizátum is.

A gaspari eléggé lebutította a myofusiont, lecsökkent a fehérje mennyisége az összetételben. A biotech nitro pure whey is kiváló, kb a scitec 100% whey-el egyenértékű. Ezek a body attack, C6 és 6:3:1 után következnek nálam.


Egyébként meg hidd el nem ettől fog függni a formás, mert az egész napi össz tápanyagbevitel számít, nem egy tápkieg.

2014. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A myprotein teméke is jó, van benn izolátum és hidrolizátum is, de csak 73%-os fehérje, míg a body attack, C6 és 6:3:1 80 feletti.
2014. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. júl. 20. 19:13
 5/21 anonim válasza:
Scitec 100% whey protein
2014. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem az a legjobb, mivel a C6, Body attack és a 6:3:1 magasan veri. Írtam is hogy miért.
2014. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
sandorzsolt tökéletesen leírta, az izolátum+koncentrátum keverékek nyilván jobbak kicsit, de ahogy írta, nem ezen múlnak a dolgok (ha igen, akkor mindenki venné másfél-kétszer annyiért a 10%-kal jobb izolátumot, de még szálkásítani is lehet koncentráummal)
2014. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Természetesen nem ezen múlik a forma, csak egy elméleti sorrendet írtam. De az durva, hogy valaki beírja minden magyarázat nélkül a scitec-és fehérjét, mikor pont előtte írtam pár mondatban, hogy attól sokkal jobbak vannak. Meg is magyaráztam, hogy miért.
2014. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért a szájtekes a legjobb, mert a ződdzsámbó száraz tömeget pakol, meg azt jelenti NAGY, ERŐS. :D


Amúgy on: ár/érték arányt érdemes nézni, nyilván a legspeckóbb hidroizolátum jó dolog, de ha 5x annyi koncentrátum kijön abból a pénzből, akkor a minőség fölé kerekedik a mennyiség.

2014. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

8.Az a te vėlemėnyed... enged már meg az embereknek, hogy saját vėlemėnyük legyen!



Szerintem is a 100whey a legjobb;)

2014. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!