Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzésnél ha...

Saját testsúlyos edzésnél ha izomépítés a cél, akkor melyik a jobb ha nagyobb az ismétlésszám és intenzívebb, vagy ha kisebb az ismétlésszám és lassabb a gyakorlat végrehajtása?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok és nagyon vékony, és szeretnék egy is izmot magamra pakolni, nagyon sok helyen olvasgattam de eléggé ellentmondásosak a különböző oldalak. Ezért érdekelne, hogy számomra melyik a megfelelőbb

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 27. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
20 fölötti ismétlésszámnak már nem sok értelme lenne, ha az izomméret a cél. Akkor nehezíteni kell a gyakorlatot.
2014. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés c. könyvről hallottál már?
2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha izomépítés az elsődleges cél, akkor 8-12 közötti ismétlésszámmal dolgozz kb. És kb. 4 sorozattal. Ha ennél sokkal többet csinálsz, akkor az már inkább állóképességre megy. És ne kapkodj.
2014. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán az a legjobb pl fekvőtámasznál, lassan engeded le és "gyorsan" nyomod ki. A 2. által ajánlott könyv az egy nagyon jó alapot teremt, ha azt végig csinálod akkor lesz rajtad izom bőven. Hiszen elég hosszú az út addig amíg 3x10 felhúzást megtudsz csinálni egy rúdon 1 kézzel, vagy megcsinálsz mindkét karral 15 db egykezes fekvőtámaszt.

https://www.youtube.com/watch?v=RIc7DC-Qer4&feature=em-hot-v..


De ehhez az is kell hogy normálisan kajálj, meg kell tanulnod kajálni.

Én testépítő párti vagyok, csak annyit ajánlanék még hogy olvasd el " A sárga kapszula" c. könyvet is, ebben arról is szó van, mit és mennyit kell egyél hogy hatékonyan tudj tömeget növelni. Ez nélkül bármilyen edzés zsákutca.

2014. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!