Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A 6-7% testzsír százalékot...

A 6-7% testzsír százalékot csak a versenyzők érik el?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Naturálban nem hiszem, hogy bárki elérheti, max az eleve extrém ektomorfok. De nem is lenne értelme, mert semmi izom nem maradna naturálban ilyen szárazsággal.
2014. júl. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor hogyan érik el ? sztero az csak felfúj, nem ? vagy pucolja a zsírt is? vagy hogyan ?
2014. júl. 29. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
én lány vagyok, ektomorf és 4-5% a testzsírom, viszont emellett izmos is vagyok, egyáltalán nem gebe :)
2014. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lánynak nem igazán lehet 10% alatt, tehát inkább micimackóhoz légyszíves
2014. júl. 29. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
miért ne lehetne? hát képzeld nekem alatta van.
2014. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
[link] sorold akkor be magad :D név nélkül 56%al nem kéne hazudni :D
2014. júl. 29. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5% ez jó :D gondolom akkor neked már a cicid is eres sőt még a popsidon is erek duzzadnak. És még mellette izmos is vagy. Nem te vagy Németh Dóri a fitness világbajnok amugy?
2014. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A női fitnesz versenyzőknek a verseny napján van kb 8-9% testzsír, nem mennek le 5 köré. Nagyon benéztél valamit kislány. De tegyél képet, mert így bárki bármit mondhat. Én is írhatom, hogy 2 méteres néger kosárlabdázó vagyok.:)
2014. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdezőnek: azért tudnak koksszal lemenni, mert csak így marad 5%-nál értékelhető méretű izom. Naturálban elfogysz izomból. És igen van koksz ami tömegelésre jó és vizet is hoz, de van ami vízhajtó is és tiszta minőségi izmot épít. Sőt van T3, T4 pajzsmirigyhormon ami még pörkölttel is leszed rólad minden zsírt. Sőt van növekedési hormon ami szintén pucol. Remélem így érthető. Nem egyféle koksz létezik!
2014. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nhaja 4-5 %-ról én is nagyon szívesen megnéznék egy bizonyító képet. Az már férfiaknál is durva, és rég a versenyzői szint. Hasonlítsd össze magad egy ilyen képes skálával, mert szerintem te valami pontatlan kalkulátor elszámolt erményét hiszed a magadénak.
2014. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!