Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeritetek ennyi alkohol...

Szeritetek ennyi alkohol belefér a kondi mellett? (részletek lent) 17/F

Figyelt kérdés

1 éve edzek,alakulgatok, van fejlődés heti 4x, most megy a fehérje meg vitamin mellett kreatin is, de ez most nem is fontos.

Júniusban összesen 2 sört ittam, és 1 fröccsöt.

Júliusban most semmi. Jó pár hónapja viszont kb. minden 2. héten lecsúszott1-2 sör. Mióta edzek egyszer rúgtam be nagyon, meg is bántam.

Ha augusztus elején lecsúszna 2-3 pohár minőségi bor, az nagy gáz lenne? Tapasztalatok?



2014. júl. 31. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Bele, de 18 év alatt elvileg törvényileg tilos...
2014. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha belefér az ital, főleg ha nem talajrészegre iszod magad. 1-2 sör vagy 1-2 pohár bor az semmi, nem ezen múlnak a dolgok.
2014. aug. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ezen fog mulni a Mr. Olimpia cimed :)
2014. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Philipp Gábor ***** válasza:
50%
Napi 0.5l sör vagy 2 dl bor vagy egy feles ennyi alkohol mennyiség szinte kötelező. Mert ilyen mennyiségben csak jótékony hatása van pl tágítja az ereket ezért jobb a vérellátás tehát az izom is jobban fejlőik.Akik betartják ezt a mennyiséget azok tovább is élnek azoknál akik soha nem isznak alkoholt.Ez klinikailag is bizonyított.
2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM!
2022. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!