Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós edzés mellett a...

Súlyzós edzés mellett a futás/kocogás lassítja az izmok regenerálódását?

Figyelt kérdés
Heti 4 alkalommal különböző izomcsoportokra edzek, de a hét minden napján szeretnék min. kocogni. Szerintetek a futással/kocogással elérhetnék még valami + eredményt, vagy csak energia pocsékolás, ha eljön a súlyzós edzés ideje?

2014. aug. 11. 20:07
 1/6 anonim válasza:
Súlyzós edzés mellett a futás nem jó sport, de azt hiszem body builderen van is egy erről szóló cikk
2014. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, de jó lenne látni a cikket :)) majd utána pislantok.
2014. aug. 11. 20:27
 3/6 Csiß ***** válasza:
Szerintem ne fuss minden nap mert szétcsapod a lábad.Egyik nap fuss másik nap súlyzó..Én is így csinálom (bár nekem nem az izmosodás a célom hanem az izom megőrzése).
2014. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem csak heti 3 nap fogok futni. A pihenő napokon :))
2014. aug. 11. 20:48
 5/6 Szintiszoli123 ***** válasza:

Lyle McDonaldnak van egy cikke: "Cardio and Mass Gains"

Úgy emlékszem több hazai oldalon is fenn van az írás, "Tömegnövelés és kardió" címmel. Pro és kontra minden benne van és segít megtalálni az arany középutat céljaid eléréséhez.

2014. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utánajártam és jah. Hanyagolnom kéne, már csak azért is, mert ektomorf az alkatom. Köszönöm a válaszokat!!!
2014. aug. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!