Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsiros testet, milyen etrendel...

Zsiros testet, milyen etrendel, es gyakorlatokkal lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
Januar elejen szenvedtem autobalesetet, es csunyan eltorott a labam, kb 2 hete tudok jarni es 3 napja kondizni is nekifogtam. Tobb mint 6 honapig voltam agyba, vigyaztam h ne egyek zsirosat, de megis az izmaim elgyengultek. Jeleznem, nem fogyni szeretnek, inkabb izomma atalakitani a zsirt

2014. aug. 14. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a baj nálad, de nem testben, hanem tudásban. És ezt nem cseszegetésből írom. Zsírból soha a büdös életben nem lesz izom. Eleve két teljesen külön biológiai szövet. Nem lesz fából vaskarika. A zsírt le kell adni szálkásító diétával és aerob edzésekkel az erősítő edzés mellett. Mondjuk az aerob nálad most bukó, mert járni is alig tudsz, de talán bicajozás az mehetne, te érzed.


Izmosodáshoz pedig tömegnövelő étrend kellene, ami kalória pluszt jelent. Így beláthatod, hogy egyszerre naturálban nem megy az, hogy leadd a zsírt és izmosodj. Max a nagyon kövér kezdőknél eleinte kis mértékben előfordul, de nem jelentős. De akkor sem a zsírból lesz izom!

2014. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!