Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél szabad cukormente...

Tömegelésnél szabad cukormentes üdítőitalokat inni?

Figyelt kérdés
Elvileg ezekben nincsen kalória, se semilyen miktotápanyag, persze nem is egészségesek. Pl.:coca cola zero, vagy ez: [link] nem tudom ki mennyire ismeri, viszonylag új ital.
2014. aug. 18. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukrosat sem tiltja semmi...
2014. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ihatod nyugodtan. Persze nem ész nélkul csak ezt víz helyett de1-2 pohartol naponta nem lesz semmi bajod még a fogyást sem befolyásolja diétakor,
2014. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tiltja de mégis miért vinnél be magas fruktoztartalmu kukoricasziruppal teli uditot (amitol onmagaba bajod nem lesz)

Ha vihetsz be helyette kaloriamentes változatot és nem pazarolsz szénhidrátot ilyenekre.

2014. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de van étrendem, amibe nem kalkulátam bele a cukros üdítőitalokat. :) Gondoltam cukormentes semmiben sem változtat rajta, tehát szabad néha-néha.

Köszönöm a válszokat! :)

2014. aug. 18. 00:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert szeretem az ízét és nem vagyok rágörcsölve a grammra kiszámolt szénhidrátra? Az egészség miatti aggódás meg felesleges, mert ma már minden tele van méreggel.
2014. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szabad.
2014. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!