Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mely gyakorlatokból érdemes...

Mely gyakorlatokból érdemes összerakni a 2 hónapos kezdő edzéstervet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 14:40
 1/8 - palilaci - ***** válasza:
Alapgyakorlatok+tolódzkodás, húzódzkodás.
2014. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HarciCsiga ***** válasza:
Alapgyakorlatok:Guggolás-Fekvenyomás-Felhúzás-Evezés-Mellről nyomás-Húzódzkodás/lehúzás-Tolódzkodás
2014. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor külön vádlit,bicepszet,tricepszet, nem kell/nem érdemes edzeni? Illetve lábra elég a guggolás vagy esettleg kell-e más?
2014. aug. 29. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:

fekve nyomás 3*12

vállból nyomás 3*12

lehúzás csigán tarkóhoz 3*12

Hiperhajlítás 3*12 ( kezdő ne csináljon felhúzást, könnyen választhatsz hozzá rossz súlyt, mert ebben könnyű túlerőltetni magad, és az nem tesz jót, arról nem is beszélve, hogy szinte biztos, hogy nem tudod szabályosan kivitelezni.

Bicepsz állva 3*12

tricepsz állva 3*12

lábnyújtás vagy guggolás sarokalátéttel 3*10

lábhajlítás 3*12

vádli állva 3*50

hasprés, lábemelés, vagy lebegőülés, 3* amennyit bírsz.


egyébként meg google-alapismeretek-első link-cikksorozatot elolvasni.

2014. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a tarkóhoz húzás nem ártalmas a vállakra nézve?

Illetve a írtad, hogy guggolás sarokalátéttel, szerencsére van annyira mobilis a bokám, hogy nem kell alátét :)

2014. aug. 29. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
jah, mellhez lehúzás, csak elírták ott, is ahonnan copiztam :D a sarokalátét meg a elején fontos tud lenni, a helyes testtartás miatt, a 2 hónap kezdő edzésterv, még főleg a helyes testtartások elsajátításáról szól.
2014. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itthon kipróbáltam a guggolást "súllyal" (igazából egy seprűnyéllel ami a rudat helyettesítette) és nagyon előredőltem, az elől guggolásnál pedig egyenes maradt a hátam, szóval az elől guggolás mehet a rendes helyett?
2014. aug. 29. 16:27
 8/8 - palilaci - ***** válasza:
Igen mehet
2014. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!