Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Magas, jóképű de vékony külső vagy alacsony, nem olyan jóképű nagyon izmos külső?

Figyelt kérdés

Tehát az első egy alapból jól kinéző, magas (190+cm), vékony külső, mint pl. ez:

[link]


Vagy pedig egy alacsony (170-cm), nem túl szép de nagyon jó genetika testépítéshez, mint pl. ez:

[link]


Ha az egyiket választjátok, akkor azon nem változtathattok, tehát ha az elsőt választjátok, akkor nem izmosodhattoktok semennyit sem. Akkor tehát jóképűség vagy izmosság kellene jobban?


2014. aug. 31. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Második.

Sokkal szebb mint az első, az első egyáltalán nem jó képű.

2014. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó, akkor ilyesmi:

[link]

2014. aug. 31. 18:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt én még olyan izmos se vagyok, mint az első linken szereplő emberke, szóval a) :D A b) meg már a fenének se kéne, az már közel sem esztétikus számomra, illetve az egészségem és minden egyéb érdeklődésem is rámenne.

Egyértelműen A.

2014. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gondolom lányok válaszát várnád, de ....

2. már nagyon sok.

Első meg irritál (fiú ként)

Ha lány ként "gondolkodom" meg kell kérdeznem, ki a pénzesebb? ;)

Am sztem1.

2014. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az első elég jóvágású gyerek (leszámítva a modelles pózolást meg a precíz frizurát), de ez a kommentes link olyan, mint valami juhászbojtár a falu szélin.
2014. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, azt kérdezed milyen testet fogadnék el, hmm 2között.:DD
2014. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
nekem a második jön be:D
2014. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyrészről csaj sem vagyok és meleg sem ezért nem tudom, hogy mi számít olyan hihetetlenül jóképűnek manapság de azért remélem érthető volt a példa.
2014. aug. 31. 18:51
 9/14 anonim ***** válasza:
A colos csontváz lennék inkább.A törpe az törpe marad akkor is ha kigyúrja magát és max izmos törpe lesz.
2014. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 TallandThin Boy ***** válasza:
Én olyasmi vagyok, mint az első variáció. 192cm magas, cirka 80 kg. És inkább vagyok ez, mint Branch Warren :D
2014. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!