Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Szerintetek hagyjam...

Lányok! Szerintetek hagyjam abba a testépítést a striák miatt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szoval, a hónaljamnál, és belül a karomon elkezdtem repedni. Még nem durvult el, pl a honaljamnal meg nem repedt lathato hejre. Szerintetek hagyjam abba az edzést még most vagy ne foglalkozzak vele és fojtassam?

2014. szept. 4. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
NE HAGYD ABBA!
2014. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csináljon amit akar...

Ha csak a lányok tetszéséért edz, az már rég rossz.

2014. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne.
2014. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fog eltűnni akkor sem, ha abbahagyod! Meg különben is, kit érdekel?
2014. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba, de, ha a lányoknál be akarsz vágódni, akkor emelgesd a helyesírás tankönyvet is!
2014. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Félelmetes ez a kérdező, ez már minimum a 2. kérdése ebben a témában...


Ahelyett, hogy a kollagéntermelésre koncentrálna és utánanézne, hogy miket egyen és miket ne egyen annak érdekében, amivel így a striákat mérsékelné, inkább eldobja az egész sportot...


Tudod mit?

Hagyd abba, tényleg.

2014. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban magamért edzek, a lányos dolog meg úgy jött ide hogy hamár megcsinálom azt a szintet és elérem azt az izomtömeget amit kitűztem magamnak nehogy már az legyen hogy ledobom a felsőmet és mondjuk úgy, hogy undorodnak a megszakadozott bőrömtől a lányok . (és akkor most jönne hogy a lányok 90%-a striás, meg hogy a belső a lényeg stb... értem én de hát na szeretek biztosra menni). És bocsi ha feleslegesnek tartjátok ezt a kérdést de egyszerűen nem tudom elhinni hogy annyira nem érdekel senkit.. mindegy ez az én dolgom majd rájövök :) A helyesírás meg a szótár és a többi.. elhiheted hogy a legkisebb gondom is nagyobb volt annál abban a percben amikor kiírtam a kérdést mint hogy a helyes írásomat nézegessem. Arra amúgy is ott van a magyar óra ott ráérek ezekre a dolgokra. :) Egyébként köszi hogy válaszoltatok.
2014. szept. 4. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hagyd abba. A vackok, amiket szedsz, felfalták az agyadat. Az izomagyú tahókat kevés lány szereti.
2014. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ne hagyd abba, engem sose érdekeltek semmiféle striák lexarom :))

lényeg h izmos legyél az baromi szexi és imádom :)

2015. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!