Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most 33 as a karom es 9 honap...

Most 33 as a karom es 9 honap alatt no hete 5 centit ha jol rea ezek es edzestervert valtoztatok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elvileg tudok magyarul de most elbizonytalanodtam.
2014. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
írjád má le hejesen a kérdést ná
2014. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

valami olyasmit ír hogy nőhet e 9 hónap alatt 5 centit a karja...talán..megfelelő edzéssel étrenddel persze.

Gondolom még nem nagyon edzettél, kell neked egy tömegnövelő étrend és mellé egy "tömegnövelő" edzés.

Olvass utána picit a dolgoknak és úgy állj neki. Ajánlom a Sárga kapszulát...

2014. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte havi kb 1 centit is nőhet a kar jó genetikával, étrenddel. De nem mindegy, hogy ebből mennyi lesz a zsír. Mert hiába a nagyobb kar, ha az túl zsíros, akkor rosszabbul mutat, mint egy kisebb, de szálkás pajszer.
2014. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nőhet 5 centit.
2014. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt volt egy fószer, nem tudom milyen kúrát csinált, de asszem 6 hét alatt nőtt a karja 5 centit, valami iszonyatosan nagyra!

Valamikor nyáron láttam, ha jól emlékszem!

2014. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
en edzetem csak 27 cm volt mikort kezdtem :)
2014. szept. 7. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ént meg kesztem vagy 35te aszt utána ugy felylödtem ge ci hogy má vót vagy 44. 2 év alatt így megcsinátam
2014. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!